אטרקציות אקסטרים לימי גיבוש - השאירו את הפחד בבית!

ימי גיבוש לעובדים אינם חייבים להיות שגרתיים או משעממים. ישנם מעסיקים המעדיפים לאתגר את עובדיהם עם ימי גיבוש בהם העובדים יחוו פעילויות אקסטרים. אמנם המילה "אקסטרים" כשלעצמה עלולה לגרום למורא, אבל הנה ניתנת ההזדמנות לעובדים להיפטר מהפחד, להיווכח שהם בעצם בעלי תעוזה ואומץ – מה שיעלה את ביטחונם העצמי, ולכן אטרקציות אקסטרים הן בעלות ערך מוסף.

גם להפתיע אבל גם להכין את העובדים

מחפשים רעיונות לאטרקציות מומלצות? אטרקציות אקסטרים לימי גיבוש הינן מפתיעות, מובטחת חוויה בלתי נשכחת ורמות אדרנלין גבוהות. עם זאת, רצוי להכין את העובדים עוד לפני כן, ולהסביר להם כי מדובר בפעילויות ייחודיות המצריכות הכנות, לא רק פיזיות אלא גם מנטאליות. זו העת לשכוח מהפחד ליום אחד. אלה הן פעילויות המיועדות לעובדים בני כל הגילאים, והן אינן טומנות בחובן כל סכנה. את ימי הגיבוש ניתן לקיים במקומות שונים בארץ, כאשר אזור הצפון מככב בראש הרשימה, אולם גם אזור דרום הארץ הינו אטרקטיבי.

מהן הפעילויות המומלצות?

ישנו שפע פעילויות אקסטרים שעל הדרך יגבשו בין העובדים – הם ילמדו להכיר זה את זה טוב יותר, ובסופו של דבר מובטחת חוויה שלעולם לא ישכחו. לעובדים יוצעו פעילויות סנפלינג, טיולי ג'יפים, רפטינג במים סוערים (כאן מדובר בנהר הירדן שבצפון הארץ), פעילויות מוטוריות וכיוצא באלה, ואין שום צורך בניסיון קודם.

מספר דוגמאות לפעילויות אקסטרים

סנפלינג – סנפלינג הינו ספורט אקסטרים פופולארי המומלץ במיוחד לאלה הסובלים מפחד גבהים ומעוניינים להתגבר עליו. כל אחד מהמשתתפים יקבל את הציוד המתאים ויירתם בבטחה לנקודת עיגון, ישנם מדריכים במקום, אין שום צורך להיות מנוסים בגלישה, והעיקר הוא להתרחק כמה שיותר מהקרקע הבטוחה ולהביט למטה נפעמים. רמת הפחד עלולה להיות גבוהה, דרגת סיכון – בינונית.

רפטינג בירדןפעילות מסעירה ומרגשת כאחד, שיעור מצוין לכל מי שמפחד ממים. הפעילות אורכת כשעה בערך, ועל הדרך ניתן ליהנות משפע נופים מרהיבים ומן הטבע במלוא תפארתו. דרגת סיכון – נמוכה, אלא אם כן המים סוערים במיוחד.

אומגה – חוויה מרגשת עם ירידות תלולות כלפי מטה, וכמובן – כל אחד מהמשתתפים יהיה קשור לרתמה. דרגת סיכון – בינונית.

פיינטבול – בכל רחבי הארץ ניתן למצוא מגרשי פיינטבול המספקים שעות מרובות של הנאה. זוהי פעילות המצריכה חשיבה אסטרטגית, וזו גם הזדמנות להתאמן בלוחמה בשטחים בנויים. הפיינטבול  אידיאלי לימי גיבוש לעובדים כפעילות התורמת לתקשורת ביניהם ולכושר עמידות בתנאי לחץ. דרגת סיכון – נמוכה.

רכיבה על סוסים – כל אחד יודע זאת: אסור לעמוד מאחורי הסוס, שכן ישנה אפשרות לחטוף ממנו בעיטה לא נעימה. לכן, כה הרבה חוששים מרכיבה על סוסים. כל שיש לעשות הוא לעלות על הסוס, ללמוד לשלוט בו, לרכוב, ותוך כדי כך ליהנות מנופים מרהיבים. דרגת סיכון – בינונית.

בנוסף לכל הפעילויות המאתגרות הללו, המעסיקים ישכרו את שירותיהן של חברות קייטרינג המנוסות בארגון אירועים בשטח, שיציעו מגוון מנות אוכל משובחות, שפע משקאות, ומה צריך יותר מזה?

צור קשר

טלפון להזמנות ושרות לקוחות:
03-9080173
ירון - 052-6776777 | 052-4317777
כתובת למשלוח דואר: צפניה 3 פתח תקוה
אימייל:This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

מאמרים
איך תפיקו יום כיף בלתי נשכח לעובדים שלכם – במחיר מינימלי?
צור קשר
טלפון 03-9080173
מה לקוחות מספרים עלינו