איך לבחור קייטרינג לאירועים עסקיים?

בעולם העסקים היום יצירת קשרים חיובים עם אנשים בתחום שאנו עוסקים בו היא בעלת משמעות, ויכולה למעשה לבנות או גם להרוס מוניטין של מקומות מסוימים. יצירת הקשרים הללו מתבצעת פעמים רבות באירועים עסקיים שמוזמנים אליהם אורחים מתחומים שונים, ושמעבירים בהם סדנאות, הרצאות וכמובן, גם מדברים בין פעילות אחת לאחרת.

כמו באירועים אחרים, הארוחה שמוגשת באירועים עסקיים משאירה חותם על האורחים, ולכן חשוב לתכנן אותה כהלכה. בכל הנוגע לקייטרינג באירועים עסקיים, מומלץ לבחור חברה שנותנת שירות מקצועי ואדיב, שתוכל לעמוד במשימה בצורה שתשאיר חותם חיובי בלבד.

בחירת קייטרינג לאירועים עסקיים – כיצד תבצעו את הבחירה הנכונה?

כאמור, אירועים עסקיים צריכים להשאיר רושם חיובי על המשתתפים שיכולים להכריע בדבר המוניטין של חברה כזו או אחרת. כדי שתהיו בטוחים שהאירוע שלכם יתנהל כהלכה, קחו בחשבון את הגורמים הבאים בבחירת קייטרינג עבורו:

  1. מספר המוזמנים – בכל הנוגע לכמות האוכל שמושפעת ממספר המוזמנים, עדיף שיהיה יותר ממה שצריך מאשר פחות מדי. בארגון של אירוע עסקי, ערכו רשימת מוזמנים מקדימה כדי לדעת כמה אנשים בדיוק עתידים להגיע. לאחר שתדעו זאת, הזמינו די אוכל עבור כולם ומספר מנות נוספות עבור אורחים בלתי צפויים או למקרה שמנה אחת או יותר לא יוכלו להיות מוגשות.
  2. בחרו את האפשרות האהודה ביותר – בחירה של מנות עבור אירוע עסקי עלולה להיות מעט מורכבת. מצד אחד אתם רוצים מזנון עשיר, ומצד שני אינכם רוצים שהאורחים שלכם יתעייפו לאחר אכילה של ארוחה כבדה שתגרום להם להיות פחות קשובים. במקרה של קייטרינג לאירועים עסקיים, מומלץ לבחור קייטרינג חלבי שמשמש כפתרון ראוי. עם קייטרינג חלבי תוכלו להגיש לאורחים שלכם מגוון עשיר של מנות שנראות טוב ושטעמן טוב אף יותר, ובזכות הקלילות של מנות חלביות הם יוכלו להמשיך להשתתף באירוע בעודם מרוכזים וקשובים.
  3. התחשבו בסוג הקהל שעתיד להגיע לאירוע – אירועים עסקיים שונים אוספים אורחים מסוגים שונים, וחשוב להגיש להם אוכל שיתאים לאופיים וגם לסוג האירוע. למשל, אם מרבית האורחים באירוע יהיו מבוגרים, מומלץ לבחור במנות שאינן ''פרועות'' מדי, כאלו שהאורחים יוכלו לאכול בלי לתהות על קנקנן. לעומת זאת, אם האורחים צעירים למדי, תוכלו להגיש להם מנות מיוחדות וחדשניות בעיצוב בלתי רגיל שיקרוץ להם ולתפיסת העולם שלהם. בנוסף, יש לקחת בחשבון מאפיינים כמו כשרות, האם האירוע נערך בבוקר או בערב, האם יש אורחים שרגישים למזונות מסוימים, צמחונים, טבעונים ועוד. באופן הזה תוכלו לתפור קייטרינג לאירוע עסקי שיתאים בדיוק לאורחים ויותיר אותם שבעים ומרוצים.
אירועים עסקיים מהווים גורם משמעותי ביצירת קשרים עבור עסקים רבים, ולכן יש להתייחס אליהם בכובד ראש. עם קייטרינג חלבי קליל ומשביע, תוך התחשבות בקהל האורחים וארגון מוקפד של האוכל שיוגש, האירוע העסקי הבא שלכם יכול להיות הצלחה מסחררת.

צור קשר

טלפון להזמנות ושרות לקוחות:
03-9080173
ירון - 052-6776777 | 052-4317777
כתובת למשלוח דואר: צפניה 3 פתח תקוה
אימייל:This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

מאמרים
איך תפיקו יום כיף בלתי נשכח לעובדים שלכם – במחיר מינימלי?
צור קשר
טלפון 03-9080173
מה לקוחות מספרים עלינו