הפקת אירועים

הפקות נושא

קונספטים מיוחדים לאירועים להפקות קטנות ולהפקות ענק

הפקות נושא / אירועי קונספט
אירוע קונספט הוא אירוע בעל נושא כולל שנותן לאירוע את האוירה הייחודית שלו. זוהי הפקת נושא שמותאמת לפועלה של החברה ולמטרותיה. האירוע מתרכז סביב נושא אחד, סיפור אחד ובכל מהלך האירוע הסיפור קיים. מהתכנים שבקונספט ועד לפרטי פרטים, הכל תואם לנושא - גם הפרט הכי קטן.
הפקות נושא / קונספט של פינוק מטופלות ע"י צוות קריאטיבי השוקד על הרעיון, התוכן ואופי האירוע. כל אירוע / הפקה נבנה על פי קונספט לאירוע בו חפץ הלקוח תוך התחשבות בגורמים שונים המאפיינים את קהל היעד.אנו אחראים על הפקת האירוע החל משלב הגיית הרעיון ועד הוצאתו אל הפועל, תוך הקפדה על פרטים קטנים וגדולים כאחד, שמירה על איכות חסרת פשרות ויחס אישי ללקוח.

כשרוצים לבצע הפקות נושא / קונספט לאירוע ישנה חשיבות גבוהה מאד ליצירתיות ולדמיון. היצירתיות שלנו מבטאת שפע רעיונות מקוריים ויחודיים לכל אירוע.הצבנו לעצמנו סטנדרטים ברמה הגבוהה ביותר בתכנון, ארגון וביצוע יצירתי של האירועים השונים, שבתחומי אחריותנו. בפינוק הפקות אירועים, כל הפקה מאופיינת ברמת מקצועיות גבוהה, בהקדשת תשומת לב רבה לצורכי הארגון, למטרותיו ותקציבו.בזכות קונספט מיוחד היוצר אירוע ייחודי ומרשים תקבלו מתנה מושלמת של חוויה בלתי נשכחת. ניתן לבנות קונספטים שונים לארגון יום כיף, יום גיבוש, מסיבת השקה או כל אירוע מסוג אחר

צור קשר

טלפון להזמנות ושרות לקוחות:
03-9080173
ירון - 052-6776777 | 052-4317777
כתובת למשלוח דואר: צפניה 3 פתח תקוה
אימייל:This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

מאמרים
איך תפיקו יום כיף בלתי נשכח לעובדים שלכם – במחיר מינימלי?
צור קשר
טלפון 03-9080173
מה לקוחות מספרים עלינו