הפקת אירועים

הפקות נושא

קונספטים מיוחדים לאירועים להפקות קטנות ולהפקות ענק

הפקות נושא / אירועי קונספט
אירוע קונספט הוא אירוע בעל נושא כולל שנותן לאירוע את האוירה הייחודית שלו. זוהי הפקת נושא שמותאמת לפועלה של החברה ולמטרותיה. האירוע מתרכז סביב נושא אחד, סיפור אחד ובכל מהלך האירוע הסיפור קיים. מהתכנים שבקונספט ועד לפרטי פרטים, הכל תואם לנושא - גם הפרט הכי קטן.
הפקות נושא / קונספט של פינוק מטופלות ע"י צוות קריאטיבי השוקד על הרעיון, התוכן ואופי האירוע. כל אירוע / הפקה נבנה על פי קונספט לאירוע בו חפץ הלקוח תוך התחשבות בגורמים שונים המאפיינים את קהל היעד.אנו אחראים על הפקת האירוע החל משלב הגיית הרעיון ועד הוצאתו אל הפועל, תוך הקפדה על פרטים קטנים וגדולים כאחד, שמירה על איכות חסרת פשרות ויחס אישי ללקוח.

כשרוצים לבצע הפקות נושא / קונספט לאירוע ישנה חשיבות גבוהה מאד ליצירתיות ולדמיון. היצירתיות שלנו מבטאת שפע רעיונות מקוריים ויחודיים לכל אירוע.הצבנו לעצמנו סטנדרטים ברמה הגבוהה ביותר בתכנון, ארגון וביצוע יצירתי של האירועים השונים, שבתחומי אחריותנו. בפינוק הפקות אירועים, כל הפקה מאופיינת ברמת מקצועיות גבוהה, בהקדשת תשומת לב רבה לצורכי הארגון, למטרותיו ותקציבו.בזכות קונספט מיוחד היוצר אירוע ייחודי ומרשים תקבלו מתנה מושלמת של חוויה בלתי נשכחת. ניתן לבנות קונספטים שונים לארגון יום כיף, יום גיבוש, מסיבת השקה או כל אירוע מסוג אחר

קרא עוד+

כיצד בוחרים קונספט?
בהפקות נושא אל תפחדו להיסחף עם הדימיון, כמעט כל דבר יכול לשמש כקונספט לאירוע. בבחירתכם זכרו את המטרות שהצבתם לכם ואת אופי קהל היעד, לאחר מכן חשבו על התקציב המיועד לאירוע ככל שהתקציב גבוה יותר האירוע מושקע ומיוחד יותר והקונספט יכול להגיע למקומות מיוחדים. הצוות של פינוק יעזור להתאים לכם את הקונספט הטוב ביותר, אצלנו חוץ מהקונספטים הבנאליים והנפוצים בהפקות אירועים, תמצאו מגוון נושאים לא רגילים לבחירתכם. 
כשרוצים לבצע הפקות נושא / קונספט לאירוע ישנה חשיבות גבוהה מאד ליצירתיות ולדמיון. היצירתיות שלנו מבטאת שפע רעיונות מקוריים ויחודיים לכל אירוע.הצבנו לעצמנו סטנדרטים ברמה הגבוהה ביותר בתכנון, ארגון וביצוע יצירתי של האירועים השונים, שבתחומי אחריותנו.

דוגמאות להפקות נושא:

שנות ה 50 / 60 / 70 / 80 – מסיבת רטרו באווירת התקופה. האירוע כולל איפור אומנותי, תלבושות יוקרתיות ומיוחדות החל משמלות ערב וכלה באביזרי אופנה שונים. ברקע המוסיקה שסחפה אותנו באותם השנים מאלביס פרסלי והביטלס ועד מדונה.
גן עדן של פינוק –  אירוע מן השמיים,ישנם מלאכים מסתובבים, תפאורה תואמת, הכל נבנה סביב אווירה מאוד מרגיעה. מוזיקה שלווה ופינות מפנקות בכל מקום.
עדות וטעמים –  ביום הזה נלמד על עדות ועמים אחרים, נטעם מהמאכלים שלהם ונחווה את תרבותם הייחודית. אירוע באווירה שונה ומיוחדת, נכנסים לעולם של עדות ארץ ישראל.
בחזרה לילדות – ארוע חלומי עם עיצוב ממתקים מיוחד, ומשחקים שכבר שכחנו. חוזרים להיות ילדים לערב אחד.
נשף מהמאה ה16 – נכנסים לטירה קסומה, עם תלבושות מן האגדות,בני מלוכה ומעמדות מהתקופה.זהו אירוע מרהיב ויחיד במינו.
הוואי - אירוע מהנה בהרגשה של חופשה,משקאות בקוקוסים,חצאיות קש ושרשראות פרחים.מסיבה מלאה שמחה וצבעים.

 

איך תפיקו יום כיף בלתי נשכח לעובדים שלכם – במחיר מינימלי?
טלפון 03-9080173
מה לקוחות מספרים עלינו