הפקת ימי כיף קולינריים לעובדיםימי כיף לעובדים משיגים מטרות רבות ובהן גיבוש בין העובדים, הזדמנות להכיר זה את זה והערכה של העובדים במקום העבודה. השאלה איזה יום כיף לערוך צריכה לקבל את התשובה שמחברת בצורה הטובה ביותר בין כולם. כאן, התחום הקולינרי מחבר בקלות וכל אחד יכול להתחבר אליו. האפשרויות לימי כיף בתחום זה רבות, וחשוב לדעת לא רק מהן האפשרויות אלא גם כיצד להפיק את היום.

סדנאות בישול

סדנאות בישול יכולות להיות הזדמנות נפלאה לגבש את העובדים, לגלות איך הם מתפקדים בצוות וללמוד על כל אחד מהם, כאשר הבישול נותן מרחב של חופש בו כל עובד מרגיש בנוח להיות מי שהוא באמת. בסדנת בישול לא רק מבשלים מאכלים מוכרים, אלא העובדים לומדים מתכונים חדשים, מתנסים בחוויות שעוד לא יצא להם לחוות ויוצאים עם מטעמים שהפיקו בעצמם. את הסדנאות אפשר לערוך בנושא שמתאים לעובדים (בתיאום מראש) ואפשר לבצע התאמות אם ישנם עובדים בעלי מגבלות תזונה שונות.

תחרויות בישול

תחרות היא אמצעי קליל ונחמד להעביר יום של כיף עם העובדים. התחרות עצמה מחייבת שיתוף פעולה בין העובדים השונים שנמצאים באותה קבוצה ובעלי החברה והמנהלים מעידים כי התחרות יוצרת גיבוש. בתחרות בישול ישנן משימות רבות מעבר להכנות האוכל כמו לקבוע אילו מאכלים מכינים, לארגן את המצרכים לעבודה ("מיז און פלאס") וכיוצא באלה. כל אלו מחייבים יצירת תקשורת ומלמדים את העובדים המון על עצמם ועל חבריהם לעבודה, וכל זאת באווירה שאינה לימודית אלא משוחררת ומהנה. חשוב לציין כי גם התחרות מנוהלת על ידי מומחה או מומחים בתחום הבישול והפקת ימי כיף קולינריים.

שילוב כיבוד ביום כיף

לעתים, ההחלטה לערוך יום כיף אינה כוללת הכנת אוכל, כך שהיא משלבת כיבוד, וכאן יש לחשוב מה מתאים ליום עצמו. מגשי אירוח יכולים להיות פתרון נפלא, כיוון שקל להביא אותם לכל מקום, הם מוכנים לאכילה בלי להתאמץ וקל לנקות את המקום לאחר סיום שלב האוכל. מגשי אירוח יכולים להתאים כמובן גם למסיבות, למפגשי חברה של העובדים ואפילו להרמת כוסית שמתבצעת במתחם העבודה.

הפקת ימי כיף

הפקת ימי כיף קולינריים לעובדים צריכה להתבצע על ידי חברה המתמחה בתחום ההפקות. החברה צריכה לחשוב ולארגן את כל הפרטים כולל ההחלטה מה יהיה במהלך היום, וגם לדאוג לכך שכל הציוד יהיה במקום ושהמצרכים יהיו בכמות הנכונה. מעבר לכך, על החברה להנחות את היום, וזאת כדי להפוך אותו מעוד חוויה ליום משמעותי.

יום כיף לעובדים אשר מנוהל כהלכה מוציא אותם עם חוויה בלתי נשכחת, מלמד אותם זה על זה ובסופו של דבר יוצר צוות מגובש שעובד טוב יותר יחד. כל אלה מובילים בסופו של יום לעלייה בפרודוקטיביות בעבודה ולשביעות רצון של העובדים במהלך היום יום.

צור קשר

טלפון להזמנות ושרות לקוחות:
03-9080173
ירון - 052-6776777 | 052-4317777
כתובת למשלוח דואר: צפניה 3 פתח תקוה
אימייל:This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

מאמרים
איך תפיקו יום כיף בלתי נשכח לעובדים שלכם – במחיר מינימלי?
צור קשר
טלפון 03-9080173
מה לקוחות מספרים עלינו