הרצאות וימי עיון

הרצאות וימי עיון

כל ארגון מונע ומובל על ידי מנהליו. כישורי הניהול של העומדים בראש הארגון יובילו את הארגון כולו להצלחה או לכישלון. אנחנו, בפינוק הפקות אירועים, מספקים לכם שלל הרצאות וימי עיון למנהלים ולשאר הצוות, עם דגש על סדנאות מנהלים וסדנאות ניהול לארגונים וחברות. בימינו, מנהלים רבים מגיעים לעמדות מפתח בגיל צעיר מאוד ולעיתים מבלי שבכלל חוו את אופי העבודה מהצד של העובד. בנוסף לכך, רבים מהמנהלים נתונים תחת לחץ אדיר מצד הנהלת הארגון שלהם, המבקשת תוצאות ועמידה ביעדים. הדבר משפיע מאוד על ההתנהלות של הארגון כולו, ולכן ישנה חשיבות גדולה מאוד להכשרת מנהלים ולהקניית מיומנויות ניהול, גם למנהלים בעלי ניסיון.

קרא עוד...

 

הרצאות וימי עיון עם פינוק – הנעת עובדים ממקום של הנאה

הרצאות וימי עיון מטעם חברת פינוק מותאמות לכל ארגון על פי צרכיו ומטרותיו.דרך העברת התכנים מביעה את האני מאמין שלנו, המבוסס על שנים של ניסיון בהפקת אירועים והעברת תכנים לצוותי עובדים ומנהלים – הנעת עובדים מתוך מקום של הנאה. מנהלים רבים סבורים כי תפקידם הוא לפקח על ביצוע העבודה ולהעיר כאשר אינה נעשית כראוי, אולם ניהול איכותי נמדד ביכולת להניע אנשים להשגת תוצאות טובות יותר. הסדנאות שלנו מייצרות מנהלים טובים יותר שמייצרים עבודת צוות טובה יותר ומפיקים את המירב מהעובדים שלהם.

חברת פינוק מציעה הרצאות וימי עיון המובילות לניהול מתוך מנהיגות

הובלת צוות ממקום של חזון ומטרות משותפות ולא ממקום של שררה, כוח ולחץ. בחברת פינוק הפקות אירועים שמנו לעצמנו למטרה להכשיר וללמד מנהלים להניע צוות ממקום של הנאה ולהוביל את הצוות להצלחות משותפות לשביעות רצונם של העובדים, הלקוחות וצוות ההנהלה. לשם כך פיתחנו סדנאות מנהלים ייחודיות ואנחנו גאים כל פעם מחדש לראות את התוצאות שהן מניבות.

הסדנאות שלנו, סדנאות ניהול במשחק החיים, מעבירות תהליכי למידה ורכישת כלים מועילים לעבודה דרך משחקים והנאה
בין הנושאים שבהן עוסקות סדנאות הניהול שלנו:

  •  מניעת לחץ ושחיקה בעבודה
  •  הנעה ממקור של הנאה
  •  בין ניהול למנהיגות
  •  חזון וערכים
  •  יצירתיות ניהולית
  •  ניהול אפקטיבי
  •  משחקים בעולם העסקים

סדנאות הניהול שלנו מכניסות משב רוח רענן בצוות ההנהלה, מהנות ומגבשות, ומהוות נקודת מפנה ממשית בתפיסה הארגונית של צוות ההנהלה. הכלים הנרכשים במסגרת הרצאות וימי עיון שאנחנו מציעים, מאפשרים לשלב בין עולם התוצאות, היעדים והתחרות לבין הנאה וסיפוק במקום העבודה.

רוצים להוציא את צוות המנהלים שלכם למספר הרצאות וימי עיון שיעניקו להם כלים לניהול נכון ויקפיצו את הארגון שלכם עשרות צעדים קדימה?

איך תפיקו יום כיף בלתי נשכח לעובדים שלכם – במחיר מינימלי?
טלפון 03-9080173
מה לקוחות מספרים עלינו