אודות פינוק הפקות אירועים

חברה להפקת אירועים

הפקת אירועים מיוחדים לחברות ולארגונים

    • מעוניינים לשבור את השגרה?
    • חולמים על יום נטול עבודה מול מחשב?
    • מאסתם בישיבות ופגישות עסקיות ארוכות ומתישות?
  • הצבתם מטרה ויעדים, עמדתם בהם בהצלחה ואתם מעוניינים לחגוג?

ובכן, אין כמו חברה להפקת אירועים להפקת אירוע בלתי נשכח על מנת לחגוג ולבלות יחד באווירה משוחררת, נעימה ובלתי שגרתית עם האנשים שאתם מכירים היטב ופוגשים מידי ביום ביומו.

פינוק היא חברה להפקת אירועים לחברות וארגונים. בין אם מדובר בחברה ממשלתית או פרטית, חברה קטנה או תאגיד ענק, סטארט אפ או ארגון וותיק ובעל מוניטין. הפקת אירועי חברה היא דרך נפלאה לכנס ולשתף את כל עובדי החברה בכל הדרגים ומכל הסניפים והחטיבות לאירוע גדול, מרשים, כיפי, מרתק, מרגש ובעיקר ייחודי ומשמח.

ישנן סיבות אינספור מדוע להפיק אירוע חברה – מיזוג, שיווק, רווחה, עמידה ביעדים, הצלחה או כל נושא שניתן להעלות על הדעת. מה שחשוב בהפקת אירועים לחברות ולארגונים הוא לספק חוויה המושתתת סביב קונספט ייחודי התואם את אופי החברה ועובדיה ולספק חוויה שידברו עליה רבות במשרד ובפינת הקפה. על מנת שהאירוע יהיה חווייתי ובלתי נשכח צוות היועצים הקריאטיבי שלנו בפינוק הפקת אירועים ישמח להיפגש עמכם על מנת לחשוב יחדיו על רעיון לאירוע שלכם ועזרה לאורך כל הדרך – משלב הארגון, התכנון, הביצוע והגיוס של אנשי המקצוע הטובים ביותר שיעזרו לכם להשיג את האירוע הטוב ביותר שניתן להעלות על הדעת.

מדוע לשכור חברה להפקת אירועים?

הפקת אירועים עבור חברות וארגונים הם נושא מורכב המצריך עבודה של גורמים רבים יחדיו בתיאום מלא, טיפול בנושאים לוגיסטיים ותפעוליים רבים, השקעה של משאבים, זמן, כסף והמון עבודה עם ספקי שירות שונים ומגוונים. אנו בפינוק הפקת אירועי חברה מעסיקים צוות מיומן, מנוסה, ברוח צעירה, עדכניים, קשובים, אדיבים, מלאי דמיון וחדורי מוטיבציה לעבוד קשה ולספק עבורכם אירוע שלא תשכחו זמן רב.

מפיקי האירועים שלנו בפינוק בעלי קשרים עם בתי עסק רבים ובעלי מקצוע רבים ומעולים. ההתמחות שלנו היא בהרכבת החלקים הקטנים על מנת להשלים את התמונה הגדולה והמורכבת של הפקת אירועים. תנו לנו לעבוד קשה ולחסוך לכם את ההתעסקות המרובה מול כל נוגעים בדבר.

צור קשר

טלפון להזמנות ושרות לקוחות:
03-9080173
ירון - 052-6776777 | 052-4317777
כתובת למשלוח דואר: צפניה 3 פתח תקוה
אימייל:This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

מאמרים
איך תפיקו יום כיף בלתי נשכח לעובדים שלכם – במחיר מינימלי?
צור קשר
טלפון 03-9080173
מה לקוחות מספרים עלינו