יום גיבוש לחברות

טיול בטבע, פתרון משותף של משימות, פינוק, חוויה קולינרית ועוד – כל אלו יכולים לחכות לכם ולעובדים שלכם ביום גיבוש. אם אתם מנהלי צוות, בעלי חברה או חברי הנהלה, אתם בוודאי כבר יודעים כי צוות העובדים שלכם הוא המשאב המשמעותי בחברה.

העובדים מנהלים את רוב יומם במקום העבודה, יוצרים אינטראקציה וחברויות, ושביעות הרצון והתפוקה שלהם מושפעות מהתחושה האישית שלהם במקום. עובדים ששמחים להגיע לעבודה, שמקבלים מענה לבעיות השונות שלהם ומרגישים מוערכים, ייתנו מעצמם יותר, ישקיעו בתפקיד שלהם וייצרו אווירה נעימה, מה שיוביל את החברה לתוצאות טובות. יום גיבוש לחברות נועד כדי להשיג את כל אלה.

חשיבות היציאה ליום גיבוש

יום גיבוש לחברות נועד על מנת ליצור שיתוף פעולה בין העובדים ולעודד אותם להכיר זה את זה באווירה שאינה מחייבת. בתכנון נכון אפשר להשיג מטרות שונות, כמו חיבור בין העובדים, פתרון סכסוכים, גיבוש של צוות חדש, קרבה בין ההנהלה לעובדים והיכרות יותר מעמיקה.

ההשפעה של יום אחד יכולה להימשך חודשים לאחר החזרה לעבודה, ומכאן ברור כי ישנה חשיבות רבה לתכנון של היום, וכאן נכנסת לתמונה חברת פינוק הפקות. מעבר להשגת המטרות השונות אליהן ניתן להגיע ביום שכזה, יציאה מהשגרה היא תמיד מבורכת, מאפשרת לעובדים להתרענן, לדעת כי החברה חושבת עליהם ולהגיע ביום למחרת עם כוחות מחודשים.

איפה תרצו לערוך את יום הגיבוש?

יום גיבוש לחברות יכול להתקיים בסביבה הקרובה למקום העבודה או במיקום רחוק ממנו. השאלה היא לאן אתם רוצים לקחת את העובדים שלכם. אתם יכולים למצוא שפע של פעילויות והפעלות בצפון, בדרום ובמרכז, כשבכל מקום האווירה שונה, הנוף אחר והחוויה מיוחדת.

אם אתם מעדיפים שהנסיעה לא תימשך יותר משעה, תוכלו למצוא פתרונות בקרבת מקום. אם תהיו מוכנים להרפתקה, ייתכן שהעובדים יגיעו למקומות מרגשים שהם עוד לא ביקרו בהם. עם זאת חשוב לזכור כי המטרה היא ליצור גיבוש בין העובדים, לשנות את האווירה וליצור שיתוף פעולה חדש בחברה, ולכן יש לקבוע מה תרצו להשיג ורק לאחר מכן להחליט היכן תרצו לבלות את היום המיוחד.

הניסיון של חברתנו עומד לרשותכם

חברת פינוק הפקות מתמחה בתחום הפקת אירועים ותכנון ימי גיבוש לחברות. לאחר בירור הצרכים שלכם והגדרה של מטרת יום הגיבוש, החברה תוכל להתחיל בתכנון ולהוציא לפועל את היום שלכם. לחברה ניסיון עשיר והיא יכולה לבנות עבור כל חברה את חוויית הגיבוש המתאימה ביותר לה ולעובדיה.


צור קשר

טלפון להזמנות ושרות לקוחות:
03-9080173
ירון - 052-6776777 | 052-4317777
כתובת למשלוח דואר: צפניה 3 פתח תקוה
אימייל:This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

מאמרים
איך תפיקו יום כיף בלתי נשכח לעובדים שלכם – במחיר מינימלי?
צור קשר
טלפון 03-9080173
מה לקוחות מספרים עלינו