יום גיבוש לעובדים במרכז

יום גיבוש לעובדים הוא יום המוציא את כולם ממציאות העבודה לחוויה אחרת ובלתי נשכחת. הגיבוש בין העובדים משמעותי למהלך העבודה היום יומית, הוא מוביל לתוצר גבוה יותר ולשביעות רצון רבה בסביבת העבודה. אל יום הגיבוש יוצאים צוותים, מנהלים וכל קבוצה שעובדת יחדיו. 

ההשפעה של יום הגיבוש נראית בשטח ומחזיקה מעמד חודשים ואף שנים לאחר שהיום עצמו נגמר. לכן, חשוב לבצע תכנון נכון של היום ולנצל אותו על הצד הטוב ביותר. כדי לא לבזבז זמן רב בעבודה ולהצליח במשימה, מומלץ לפנות אל חברה המתמחה בתחום ולקבל ממנה שירות – מהתכנון ועד להוצאה לפועל של היום.

היתרונות של יציאה ליום גיבוש

יציאה ליום גיבוש מעניקה יתרונות רבים. היא מובילה לתקשורת יותר טובה בין העובדים, יוצרת קשרים בסביבה שאינה מחייבת, מקרבת בין האנשים, מגבירה את שיתוף הפעולה ויכולה לסייע בפתרון סכסוכים, אם אלו קיימים. 

כדי להשיג את המטרות השונות חשוב להגדיר מראש את המטרה וכדאי לשתף את החברה המתמחה בתחום, זו שתארגן את היום, כך שהיא תוכל לחשוב על פעילות שעונה בדיוק לצרכים של העבודה. לאחר שהחברה תבין מהי המטרה, היא תוכל לבחור את הפעילויות המתאימות לעובדים ולתכנן נכונה את יום הגיבוש.

אילו פעילויות מגבשות עומדות לרשותכם?

גיבוש בין העובדים נוצר כאשר מתכננים להם את הפעילויות הנכונות המתאימות במיוחד להם והאפשרויות העומדות ליום זה מגוונות:

·         סדנת גיבוש – לחברות ולארגונים בהם הצוות אינו עובד בשיתוף פעולה כפי שנדרש ממנו או כאשר הצוות מתחדש בעובדים, סדנת גיבוש מונחית תיצור את הדינמיקה הרצויה בין העובדים.  

·         יום ספא מפנק לעובדים – יום ספא הוא יום מפנק בלתי נשכח המשלב אינטראקציה בין העובדים וטיפול פרטני, כאשר כל עובד יכול לבחור את הטיפול המועדף עליו מתוך המגוון הקיים.

·         פעילות אתגרית – פעילות אתגרית מחייבת את הצוות לעבוד בשיתוף פעולה ותוך כדי כך להכיר זה את זה. ההתנסות החווייתית מובילה לצוות מגובש גם לאחר החזרה לשגרה.

נשמח לעמוד לרשותכם

חברת פינוק הפקות מתמחה בהפקות אירועים וימי גיבוש לעובדים. היא מכירה את הפעילויות השונות הקיימות ברחבי הארץ, מבינה את חשיבות יום הגיבוש עבור העובדים והמנהלים ומכבדת את הזמן שלכם. החברה תדאג במקומכם לכל פרט – מתכנון היום ועד להוצאתו לפועל, ותדאג שהכול יתנהל ברמה הגבוהה ביותר, בהתאם לציפיות שלכם. נציג החברה יעמוד לרשותכם לאורך כל הדרך וישמח לענות על כל שאלה. פנו אלינו עוד היום ליצירת יום גיבוש במרכז.

צור קשר

טלפון להזמנות ושרות לקוחות:
03-9080173
ירון - 052-6776777 | 052-4317777
כתובת למשלוח דואר: צפניה 3 פתח תקוה
אימייל:This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

מאמרים
איך תפיקו יום כיף בלתי נשכח לעובדים שלכם – במחיר מינימלי?
צור קשר
טלפון 03-9080173
מה לקוחות מספרים עלינו