יום כיף בתל אביב

יום כיף בתל אביב

שלל חוויות מהנות ביום כיף עירוני לחלוטין

לעיתים רוצים לארגן יום כיף או יום גיבוש אך מגבלות שונות מונעות את ההרחקות מהעיר. מקרה נוסף הוא המקרה ההפוך של חברות הפועלות הרחק ממרכז הארץ ומעוניינות להגיע ולערוך יום כיף בתל אביב. גם תקציב מוגבל שאינו מספיק להסעות לנקודות מרוחקות יכול להיות סיבה לבחור להפיק יום כיף בתל אביב. בכל המקרים הללו יש לעיר הגדולה שפע הצעות ואטרקציות שיהפכו את היום למופלא ובלתי נשכח.

מוזיאונים, תיאטראות והופעות - כל מה שתל אביב מציעה

שפע האתרים בעיר מזמין לטעום חוויות נהדרות. המוזיאונים והגלריות בעיר יתנו לכם, יחד עם התיאטראות הפועלים בעיר, טעימה מחיי התרבות העשירים שלה. מועדוני הופעות רבים יציעו חוויות מוזיקליות מגוונות, מועדוני ריקודים מוסיפים אפשרויות בילוי ליליות, בתי הקולנוע מציעים את מגוון סרטים ענק. אם תרצו בילוי עממי יותר תוכלו ליהנות מסיור בשווקים הססגוניים של העיר. שיעור בתולדות העיר תוכלו לקבל בסיור מיפו לדרום תל אביב ואתרי תרבות נוספים יחד עם אתרים היסטוריים יגלו לכם את סיפורה של העיר והיישוב היהודי בה. רצועת החוף של תל אביב מאפשרת קיום של פעילויות מסוג אחר, החל מטיולי אופניים לאורכה ועד לאירועים גדולים בחלקה הצפוני. במקומות בהם הדבר אפשרי ניתן למקום מתחמי פינוקים או מתחם ספא ורפואה הוליסטית. אופציה מעניינת נוספת היא מתחם מיסטיקה שמציע, בין השאר, תחזית נומרולוגית וקריאה בקלפי טארוט.

יום כיף בתל אביב - חוויה תרבותית מעשירה

אם בחרתם דווקא ללכת לכיוון עיוני ניתן יהיה לקיים ימי עיון, כנסים וסדנאות במגוון מקומות בעיר. כמובן שגם כאן ניתן לשלב אפשרויות הסעדה שונות המותאמות לאופי הקבוצה ולמסגרת התקציב.

יום כיף בתל אביב מצליח לשלב בתוכו את הקרבה למרכז ולהתרחשות העסקית והתרבותית של ישראל יחד עם ניתוק יחסי שעוזר לשבור את השגרה ולשנות אווירה. היתרונות שמציע יום כיף בתל אביב הם ריכוז פעילויות נהדרות באזור קטן יחסית, חסכון בעלויות ההסעות ונוחות בגישה מכל מקום. צרו איתנו קשר ונשמח לספר לכם על האפשרויות לקיים אירוע חברה או יום גיבוש בתל אביב.

 

 

 

צור קשר

טלפון להזמנות ושרות לקוחות:
03-9080173
ירון - 052-6776777 | 052-4317777
כתובת למשלוח דואר: צפניה 3 פתח תקוה
אימייל:This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

מאמרים
איך תפיקו יום כיף בלתי נשכח לעובדים שלכם – במחיר מינימלי?
צור קשר
טלפון 03-9080173
מה לקוחות מספרים עלינו