יחסי ציבור - פינוק

פעילויות יחסי ציבור, אירועי חברה וקידום מכירות

יחסי ציבור (PR – Public Relations) הינו תחום פעילות בענף תקשורת המונים, שמטרתו המרכזית היא להשפיע על דעותיו של קהל הציבור במטרה להשיג מוניטין חיובי לעסק, מוצר, מותג, אדם או רעיון כלשהו. היחצן, הינו האדם אשר מייצר עבור אמצעי התקשורת השונים את אותו מידע רלוונטי, במטרה להשפיע על מודעות הציבור ודעותיו. אמצעי התקשורת השונים וכלי המדיה, מהווים כלי עבודה באמצעותו מתבצעת עבודת יחסי הציבור.

בניגוד לפעילות עולם הפרסום, ענף יחסי ציבור מתבסס על יחסיו האישיים עם עיתונאים ואנשי תקשורת בתחום. עבודת היחצן מנסה להשפיע על העיתונאי לפרסם כתבה אוהדת או מידע שיווקי חיובי על הלקוח שלו.

קרא עוד...

משרדי יחסי ציבור בישראל
 

ניתן למצוא מבחר משרדי יחסי ציבור הפועלים בישראל. חלקם מתמחים בנישות מסוימות, כגון תחום הקולינריה, צרכנות, טיפוח וכדומה, וחלקם פועלים במסגרת דיסציפלינה רחבה יותר ואינם מגבילים עצמם לתחום פעילות ממוקד. גופים רבים בישראל נעזרים בשירותם של משרדי יחסי ציבור, הן אנשי ציבור ופוליטיקאים והן משרדי ממשלה וחברות מסחריות או פרטיות.

 

ניהול משברים
 

יחסי ציבור פועלים בעיקר לשינוי תודעת הציבור בטווח הרחוק, לעומת פרסום שעובד על מידע לטווח הקצר יותר. פעילות היחצנים עובדת בשגרה בצורה של נדבך על גבי נדבך. יחד עם זאת, אנשי יחסי הציבור לעתים נזקקים לטפל ברגעי משבר ולעורר פעילויות נגד, על מנת להשתלט על המידע התקשורתי ולצמצם פגיעה אפשרית בשמו של הלקוח שלהם. ניהול משברים היא אחת הפונקציות שבעבודתו השוטפת של היחצן.
 

אירועי חברה וקידום מכירות

 

חברות יחסי ציבור רבות מציעות, בשילוב עם חברות הפקת אירועים, שירותי קידום מכירות ופעילות שיווקית. בעוד שחברות שונות של הפקות אירועים יוכלו לסייע לכם עם הפקת מגוון אירועי חברה ואירועים עסקיים, חברות יחסי ציבור ידאגו להזמין לאירוע אנשי תקשורת, ידוענים ועיתונאים רלוונטיים, על מנת שהאירוע לא יישכח במהירה ויזכירו אותו באמצעי התקשורת השונים.
 

חברת פינוק, אשר מתמחה בהפקת אירועים לקהל העסקי והפרטי, תוכל להפנות אתכם לחברות יחסי ציבור אשר יתאימו לאסטרטגיה העסקית והשיווקית שלכם, בהתאם לאופי האירוע המתוכנן.

איך תפיקו יום כיף בלתי נשכח לעובדים שלכם – במחיר מינימלי?
טלפון 03-9080173
מה לקוחות מספרים עלינו