כיצד בוחרים חברת הסעות כשמארגנים טיול

מארגנים טיול לעובדים או לבני המשפחה? זקוקים לשירותיה של חברת הסעות? אם כן, תגלו שיש לא מעט חברות שמציעות שירות כזה. איך מוצאים את החברה המתאימה ביותר מתוך השפע הרב הזה? הנה 7 טיפים שיעזרו לכם במשימה:

  1. ניסיון – אם אתם מחפשים חברת הסעות לטיולים, חשוב שתבדקו מול נציגי החברה כמה שנים היא פועלת בתחום הזה. לא משנה לאיזה יעד אתם צריכים לנסוע או בכמה אנשים מדובר, חברה מנוסה שפועלת בתחום ההסעות לא מעט שנים תדע כיצד להתמודד עם האתגר ותציע ללקוחותיה את המענה הטוב והנכון ביותר עבורם.
  2. לאילו יעדים היא נוסעת – ישנן חברות הסעות שמציעות את שירותיהן לכל רחבי הארץ ולוקחות את הלקוחות לכל מקום שירצו. לעומתן, ישנן חברות שמתמקדות באזור אחד, כמו ירושלים או תל אביב, ורק בו מציעות את שירותי ההסעה. אם אתם מתגוררים בצפון ורוצים לצאת לטיול בדרום, חפשו חברה שנהגיה יוכלו לאסוף אתכם ואת המטיילים האחרים מנקודת איסוף בצפון שרלוונטית לכם ומשם ייקחו אתכם אל היעד הנכסף בדרום הארץ.
  3. אילו רכבים היא מחזיקה – חברות אשר מספקות שירותי הסעות לטיולים מחזיקות לרוב צי של רכבים המתאימים לקבוצות בסדרי גודל שונים. ישנם רכבים גדולים כמו אוטובוסים, וישנם רכבים קטנים יותר המיועדים למספר מצומצם של אנשים. חשוב מאד לבדוק מראש אילו רכבים יש ברשות החברה ולוודא שהיא אכן מחזיקה את הרכב המתאים. אם אתם קבוצה גדולה מאד, תצטרכו אוטובוס או אולי מספר אוטובוסים. אם אתם קבוצה קטנה, ייתכן שמיניבוס יספק לכם את המענה המתאים.
  4. מי הם הנהגים – כדאי לבדוק מול נציגי החברה מי הם הנהגים האחראיים להסעות. האם אלה נהגים צעירים או אולי מבוגרים (לכל אחת מהאפשרויות יתרונות וחסרונות משלה), האם הם בעלי ניסיון בנהיגה ומכירים היטב את הדרכים, ובכלל – כל פרט נוסף שתוכלו לשמוע עליהם יעזור לכם לקבל את ההחלטה.
  5. שירותים נלווים – לאחר שביררתם אילו רכבים נמצאים ברשות החברה ובאילו גדלים הם, חשוב גם שתבדקו מה יש ברכב. האם יש בו טלוויזיה, למשל (מה שרלוונטי לנסיעות ארוכות מאד), מערכת סאונד טובה, האם יש בו שירותים ואמצעים נוספים העומדים לרשות הנוסעים. כל אלה יהפכו את הנסיעה לנעימה הרבה יותר.
  6. קבלת המלצות מלקוחות קודמים – אם אתם מתלבטים ואינכם יודעים באיזו חברה לבחור, פנו ללקוחותיהן של אותן חברות ובקשו לשמוע מהם חוות דעת על שירותי ההסעות לטיולים שהוצעו להם. מעבר לכך, תוכלו למצוא באתרי האינטרנט השונים חוות דעת נוספות והמלצות שיוכלו לעזור לכם לקבל את ההחלטה ולמצוא את החברה המתאימה.
  7. סקר שוק – בדקו לפחות 3 או 4 חברות הסעה שונות והשוו ביניהן תוך התייחסות לפרמטרים כמו ניסיון, סוג הרכבים, עלות השירות ועוד. סקר שוק הוא הכרחי לאיתור החברה המקצועית והטובה ביותר עבורכם.

צור קשר

טלפון להזמנות ושרות לקוחות:
03-9080173
ירון - 052-6776777 | 052-4317777
כתובת למשלוח דואר: צפניה 3 פתח תקוה
אימייל:This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

מאמרים
איך תפיקו יום כיף בלתי נשכח לעובדים שלכם – במחיר מינימלי?
צור קשר
טלפון 03-9080173
מה לקוחות מספרים עלינו