כיצד להתארגן מראש לאירוע חברה של 100 איש ומעלה

כל מי שמתכנן אירוע רב משתתפים, בו נוכחים 100 אורחים ומעלה, עליו לדעת שהפקתו הינה מורכבת וטומנת בחובה התארגנות מדוקדקת מראש. מן הסתם, הכוונה היא לקיים אירוע מושקע ובלתי נשכח. 

מה טומן בחובו אירוע רב משתתפים?

אין זה משנה באיזה אירוע מדובר, בין אם זוהי חתונה, אירועים אחרים בעלי אופי משפחתי או אירועים עסקיים, חשוב מאוד לתכנן את אותו אירוע היטב, להתאים את הקונספט לקהל היעד, וכמובן, יש ליצור קשר עם כמה וכמה גורמים, כמו חברת קייטרינג, חברת הסעות ואולי גם מפעיל שיארגן משחקי חברה. אירועים רבי משתתפים מצריכים לוגיסטיקה, וככל שיורדים לפרטים הקטנים ביותר, הולך וגדל הסיכוי שהאירוע יהיה מוצלח.

מציאת חברת קייטרינג

בראש ובראשונה יש למצוא חברת קייטרינג לה ניסיון עם הכנת אוכל למספר רב של אנשים. ניתן לאתר את החברות הללו באמצעות הרשת, ליצור קשר ולשאול את השאלות המתבקשות. כמו כן, יש לבדוק האם יש לחברה ניסיון בקיום אירועים בטבע, אם האירוע איננו מתקיים במתחם סגור, שכן אז ההתארגנות עם המנות היא שונה. יש להתייעץ עם אנשי החברה באשר לסוג האוכל ולהתאימו לקהל היעד. מכיוון שמדובר בלא מעט אנשים, חשוב מאוד למצוא את המכנה המשותף הקולינארי לכולם. תמיד כדאי לבחור באוכל כשר, שכן לעולם לא נדע כמה אנשים שומרים על הלכות הכשרות וכמה אינם עושים כן, ולבחור בין מנות חלביות לבשריות.

הסעות לאורחים

ייתכן מאוד שהאירוע מתקיים בצפון הארץ או בדרומה, ואורחים המתגוררים באזורים מרוחקים יתקשו להגיע. בנוסף, מכיוון שמשקאות חריפים הם חלק אינטגרלי מהאירוע, באמצעות הסעות מאורגנות, כל אורח יגיע בשלום לביתו גם אם נהנה מכמה כוסות של משקה חריף. בסופו של דבר, המטרה היא שכמה שיותר מוזמנים יגיעו ושהם לא ימנעו מהגעה מתוך שיקולים כאלה ואחרים. ישנן לא מעט חברות המציעות הסעות לאירועים, הן מפעילות מערך שלם של אוטובוסים או מיניבוסים, הן אוספות את האורחים ממיקום שנקבע מראש, והחברה תדאג לכך שכל המשתתפים יגיעו בזמן לאירוע. ההסעות הללו יקלו על כל הגורמים המעורבים, בין אם זה מארגן האירוע או בין אם אלה האורחים.

הפעלות לאירועים

הפעלות באירועים מרובי משתתפים הן סוג של תבלין לאירוע כולו. הן מוסיפות פן נוסף של שעשוע וכמה שעות של כיף לאורחים, כך אלה יעבירו את זמנם בנעימים ויזכו למנת בידור. ניתן להזמין בדרן המפעיל את האורחים באמצעות משחקי חברה ופעילויות תחרותיות, מארגן סדנאות, סטנדאפיסט וכן הלאה – מגוון האפשרויות רחב. עוד טרם בחירת המפעיל, יש להתייחס לאופיו של האירוע: האם יהיו נוכחים בו רק מבוגרים או שמא גם ילדים? לאחר מכן, יש להתייחס למיקומו: האם מדובר במתחם סגור או באירוע המתקיים בלב הטבע? לבסוף, מובן שיש לקחת בחשבון את מספר המשתתפים. מפעילים שיארגנו משחקי חברה או אפילו פעילויות בעלות אופי תחרותי או אטרקציות שונות אחרות, ישדרגו כל אירוע.

צור קשר

טלפון להזמנות ושרות לקוחות:
03-9080173
ירון - 052-6776777 | 052-4317777
כתובת למשלוח דואר: צפניה 3 פתח תקוה
אימייל:This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

מאמרים
איך תפיקו יום כיף בלתי נשכח לעובדים שלכם – במחיר מינימלי?
צור קשר
טלפון 03-9080173
מה לקוחות מספרים עלינו