יום כיף בכינרת

מסיבת חוף בכינרת

רוצים להעניק לעובדים שלכם אירוע שלא ישכחו? לתת להם לחגוג וליהנות ולהבין עד כמה אתם מעריכים את העבודה הקשה שהם משקיעים? תשכחו מעוד ערב חברה מעונב ורשמי, הגיע הזמן לחגוג עם מסיבה אמיתית – מסיבת חוף בכנרת. מסיבת חוף בכנרת של פינוק הפקות אירועים תבטיח לכם ולעובדים שלכם ערב של פעם בחיים, עם חגיגה של ריקודים, אלכוהול, מוזיקה וארוחה מותאמת אישית.

מסיבת חוף בכנרת – תתחילו לחגוג!

עובדים רבים מוצאים את עצמם נאלצים להגיע לערבי חברה ומתייחסים אליהם כאל עול. עוד הרצאה, עוד מנות קטנות שמסתובבות בין האורחים ומוזיקת מעליות מתקתקה מסביב? למה לא להוציא את העובדים שלך מהשגרה, ולתת להם ליהנות, להתפרק, להשתטות ולהשתולל? 

קרא עוד...

תחזיקו חזק את הכיסאות, כי מסיבת חוף בכנרת זה בדיוק מה שאתם והעובדים שלכם צריכים.

הנה דוגמא אחת למה שחברת פינוק הפקות אירועים יכולה לעשות עבורכם בערב של מסיבת חוף בכנרת:

19:00 – הגעה, קוקטיילים אקזוטיים במפלס קבלת הפנים, במדשאות הירוקות שבין עצי הקוקוס, או על מרפסת העץ הצופה לנופה המרהיב של הכנרת.

19:30 – ניחוחות הבשר הצלוי על האש יקראו לכם להיכנס ולהתענג על ארוחת גריל מנתחי בשר מובחרים מעשה ידי השף.

20:30 - קינוח מתקתק יחכה לכם על מפלס החוף. חול דק, כסאות ים, שש בש ופינות זולה מזמינות על קו המים יקבלו אתכם בברכה, והברמנים שלנו ישמחו להרים איתכם כוסית לחיים בבר אלכוהולי חופשי שכולו לרשותכם.

21:00 – עכשיו, כשמצב הרוח בשמיים, הגיע הזמן להסתער על המיקרופון ולגלות את הכישרונות החבויים בשואו קריוקי מצחיק במיוחד. גם כאן הברים שלנו ימשיכו ללוות אתכם, להרוות את צמאונכם ואף לתת זריקת אומץ אלכוהולית למי שעוד מתבייש..

22:30 – את השיא של הערב יביא איתו די.ג'י השמורה שיעלה לנגן ויסחף את כולנו למסיבת ריקודים מטריפה על קו המים.

00:30 – הגיע הזמן להיפרד. הצוות המקצועי והאדיב של השמורה ילווה אתכם בפינוקים וחיוכים עד לסיומו של ערב מושלם על חוף הכנרת.

  • משך הפעילות – 6 שעות
  • מספר המשתתפים – 100 עד 400
  • עלות האירוע בהתאם לתפריט אשר יותאם ללקוח

רוצים לדעת עוד על האפשרויות שלכם לחגוג עם מסיבת חוף בכנרת?

למה אתם מחכים? על הערב הזה ידברו בחברה עוד שנים! 

איך תפיקו יום כיף בלתי נשכח לעובדים שלכם – במחיר מינימלי?
טלפון 03-9080173
מה לקוחות מספרים עלינו