נופש חברה

יציאה משותפת של עובדים לנופש היא הזדמנות מצוינת לפעילות מגבשת שתורמת הן לעובדים והן לארגון עצמו. העובדים השמחים שמגיעים לבלות מרגישים מוערכים ומתוגמלים, זוכים למנוחה, מבלים, נהנים וממלאים מצברים. בזכות כל אלה העובדים שבים לשגרת העבודה בארגון עם כוחות מחודשים, כשהם הרבה יותר מגובשים, עם תחושת שייכות ועם הכרת תודה לאחר שבמהלך הנופש גם רכשו ידע שישמש אותם במקום העבודה. כדי להגשים את כל המטרות הללו, נופש לעובדים מטעם החברה חייב להיות מאורגן ולשאת מאפיינים שישרתו את ההגעה לכל ההישגים הנחשקים. אז איך מפיקים נופש חברה מוצלח ולמה חשוב לשים לב?

שיקולים בבחירת נופש לעובדים

·         איכות ויוקרה – תשכחו מבתי ספר שדה, מלינת שטח או מבית הארחה של קיבוץ: העובדים בימינו יודעים להעריך מתקני נופש איכותיים ואינם מתפשרים על העניין, לכן עליכם לכוון גבוה ולהעדיף נופש במתקן נופש ברמה גבוהה ומעלה.

·         דגש על ה"ביחד" – חפשו מתקן נופש הכולל חללים משותפים רבים ומאפשר מפגש של העובדים. בבתי מלון גדולים ויוקרתיים עלול להתרחש מצב בו כל עובד "תופס פינה" משלו עם משפחתו ואין מספיק גיבוש בין העובדים, לפיכך יש להעדיף מתחמי צימרים מפוארים וגדולים, בתי הארחה, מלונות בוטיק וכדומה. אם בכל זאת תבחרו בבית מלון גדול, רכזו את כל העובדים בחדרים סמוכים ודאגו לזמן איכות יזום משותף.

·         פעילויות גיבוש – חשוב ביותר לשלב בנופש פעילויות גיבוש לעובדים. יש להקפיד לכלול גם פעילויות העשרה שיתרמו להעברת ידע נחוץ לעובדים לצד פעילויות גיבוש שיתרמו להנאה. בגזרה זו ישנן פעילויות המאפשרות שחרור וצבירת חוויות במסגרת ארוחות משותפות, הופעות, משחקי חברה, טיולי לילה, טיולי יום ועוד. במסגרת פעילויות ההעשרה מומלץ לכלול הרצאות, סדנאות ופעילויות העשרה שיתרמו לחיזוקם המקצועי של העובדים, לצד פעילויות גיבוש בעלות ערך מוסף שיתרום למיומנויות העובדים. כך, למשל, פעילויות שטח בסגנון "הישרדות" או המרוץ למיליון" הכוללות משימות תורמות מאד לגיבוש ויכולות להוות קרקע לרכישת כלים מקצועיים חשובים כמו מנהיגות, תפקוד תחת לחץ, תחרותיות, התמודדות עם אתגר, תהליכי קבלת החלטות, שיתוף פעולה, שיפור תהליכי תקשורת ועוד.

·         נוחות ונגישות – בעת בחירת בית מלון או בית אירוח לעובדים הנופשים, יש לתת את הדעת על אופן ההגעה למקום. העובדים יעריכו מאד בחירה ביעד קרוב ונוח להגעה עם המשפחות ועם הציוד ויעריכו עוד יותר ארגון הסעות למקום. 

צריכים עזרה בהפקת נופש חברה?

נופש חברה, אם כן, יכול להירתם כאמצעי להגשמת לא מעט הישגים, אבל לשם כך עליו להיות מותאם לעובדים, לתקציב ולמטרות הנופש. בשל כך, הפקת נופש חברה יכולה להיות לא פשוטה וכישלון באחד הפרמטרים עלול להוביל לקריסת האירוע כולו. לכן, מומלץ להיעזר בחברת "פינוק הפקת אירועים", שנציגיה יוכלו לאתר עבורכם אתר נופש מתאים, לנהל משא ומתן לגבי מחיר האירוח, ולדאוג להסעות ולהפקה בפועל של כל הפעילויות שיתקיימו במסגרת הנופש. 

צור קשר

טלפון להזמנות ושרות לקוחות:
03-9080173
ירון - 052-6776777 | 052-4317777
כתובת למשלוח דואר: צפניה 3 פתח תקוה
אימייל:This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

מאמרים
איך תפיקו יום כיף בלתי נשכח לעובדים שלכם – במחיר מינימלי?
צור קשר
טלפון 03-9080173
מה לקוחות מספרים עלינו