סדנאות מנהלים

חלק מהאנשים סבורים שניהול היא תכונה שלא ניתן לפתח – או שיש לך אותה, או שאין. זוהי תפיסה שרחוקה מלהיות נכונה. בחברת פינוק הפקות אירועים , אנחנו מודעים לכך שניתן להפוך כל אדם למנהל, וכן שאפשר למקסם את הכישורים והיכולות של כל מי שכבר מחזיק במשרת ניהול בכירה. ביטוי מובהק לכך ניתן למצוא במגוון רחב של סדנאות מנהלים שאנחנו עורכים, סדנאות הנחשבות למקצועיות ביותר בתחום.

המאמר הנוכחי, מאפשר לכם ללמוד את כל מה שצריך לדעת על הסדנאות שאנו עורכים - באילו סוגים של סדנאות למנהלים תוכלו לקחת חלק? ומדוע לפנות אלינו?

סדנת מנהלים של פינוק הפקות אירועים : הפתרון המקיף ביותר

פינוק הפקות אירועים מציעה עבורכם וריאציות שונות של סדנאות מנהלים, כך שכל ארגון יוכל למצוא את הסדנה המתאימה ביותר. הסדנאות עוסקות בכל הנושאים הנדרשים לעבודתו התקינה של המנהל, ומעניקות לו את הידע והכישורים הנדרשים לביצוע מיטבי של מגוון פעולות. סדנת מנהיגות, סוג פופולארי ראשון של סדנאות שמוזמנות אצלנו, מיועד למנהלים ספקנים, שסבורים שלא כצדק שאין להם את הכישורים להוביל קבוצת עובדים. אנחנו נראה להם כי הדבר אפשרי, ונעניק להם כלים שימקסמו את היכולות האלה אצלם.

הרמה המקצועית של המנהל, ובהמשך לכך גם של העסק בראשו הוא עומד, נמדדת במידה רבה בהתאם למכירות שהם מבצעים, המשפיעות על המאזן הכספי. לכן, לא מפתיעה העובדה שסדנת המכירות נחשבת לאחת היעילות שאנחנו מציעים עבורכם, כזו שצפויה להשפיע לטובה על ההיבט החשוב ביותר של כל עסק או ארגון.

עבור מנהלים שרוצים להרחיב את הידע כיצד לפרוץ קדימה, אנחנו מציעים את סדנת היזמות והיצירתיות. סדנה זו מעניקה את כל הכלים הנדרשים בדרך לפעילות חדשנית, המגלמת בתוכה יוזמה וחשיבה מחוץ לקופסה. סדנה אחרת, המקורית ביותר שתוכלו למצוא, עונה לשם סווט לודג'. זוהי סדנה המבוססת על טקס אינדיאני עתיק יומין, המציע חוויה מלאה של טיהור וניקוי ומסייעת בשלל היבטים: התמודדות עם לחצים, יצירת שיתוף פעולה, תקשורת בין אישית ועוד.

פינוק הפקות אירועים הוא שהחברה עובדת באופן צמוד עם יועצים ארגוניים. היא בונה בכל מקרה ומקרה, סדנה המותאמת באופן מלא לצרכים ולרצונות של אלה המשתתפים בתוכה. הסדנה מאפשרת לסמן "וי" על הרבה מאד מטרות, כאשר פלוסים נוספים שלה הם קירוב בין כל המנהלים בקבוצה הכוללת מספר אנשי ניהול בכירים, שיפור היחסים ביניהם ומיסוס האגו שעלול להיות לחלק מהם.

אז איך מתחילים?

התרשמתם כי פינוק הפקות אירועים היא ה-חברה שתפיק עבורכם את סדנת המנהלים המושלמת? אתם לא לבד. במהלך השנים הפקנו סדנאות כאלה עבור מיטב השמות במשק הישראלי, בהצלחה רבה. נשמח להוסיף גם אתכם למעגל הלקוחות המרוצים שלנו.
באפשרותכם להשאיר את פרטיכם בעמוד יצירת הקשר באתר או לפנות אלינו טלפונית לקבלת מידע נוסף וייעוץ ראשוני.

צור קשר

טלפון להזמנות ושרות לקוחות:
03-9080173
ירון - 052-6776777 | 052-4317777
כתובת למשלוח דואר: צפניה 3 פתח תקוה
אימייל:This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

מאמרים
איך תפיקו יום כיף בלתי נשכח לעובדים שלכם – במחיר מינימלי?
צור קשר
טלפון 03-9080173
מה לקוחות מספרים עלינו