עיצוב אירועים

עיצוב אירוע לקהל העסקי והפרטי

עיצוב אירועים הינו ענף חיוני ומפותח המהווה מרכיב חשוב בהפקת כל אירוע. בין אם אתם מחפשים להפיק אירוע פרטי המיועד לקבוצת קטנה יחסית של מוזמנים, ובין אם אתם חברה המחפשת להפיק אירוע קונספט, אירוע מסיבה, אירוע השקה וכדומה, עיצוב אירועים מקצועי, עשוי להפוך את האירוע המבוקש לנוצץ וחלומי עוד יותר. עיצוב מושקע ומקורי, המותאם לאופי האירוע וקהל היעד, עשוי להיחרט בזיכרונם של המוזמנים לזמן רב אחרי שהאירוע יסתיים.

היתרון של אירוע מעוצב לבין אירוע לא מעוצב
כאשר רוצים להעביר מסר באירוע כגון: התחדשות, רעננות, מיתוג מוצר וכו',  העיצוב לוקח חלק מאד חשוב באירוע. כל עיצוב מותאם לקונספט או למסר כלשהו שרוצים להעביר באירוע. מטרות העיצוב משתנות מאירוע לאירוע ומלקוח אחד למשנהו ולכן עניין היצירתיות והמקוריות מקבל צורה חדשה בכל אירוע.לכן צוות ההפקה והמעצבים יושבים עם כל לקוח לגבי מטרות והעברת המסרים באירוע.

קרא עוד...

איך לבחור חברת עיצוב אירועים?
תחום עיצוב האירועים בארץ מפותח דיו, וכיום ניתן למצוא לא מעט חברות המתמחות בעיצוב אירועים. כתוצאה מכך, לקוחות פרטיים וחברות, עלולות להיתקל בקשיים בבחירת חברת עיצוב אירועים מתאימה. אנו, בחברת פינוק – הפקות אירועים, נוכל לסייע לכם לבחור חברת עיצוב אירועים מתאימה, לאור הניסיון העשיר שצברנו במרוצת השנים בתחום הפקות האירועים.

מה בין פינוק ועיצוב אירועים?
חברת פינוק הינה חברת הפקת אירועים מקצועית וייחודית הפועלת בענף האירועים זמן רב. המוטו שלנו הוא "פינוק בכל אירוע". הצוות המקצועי והאדיב שלנו, ידאג להפיק את האירוע המושלם והיצירתי ביותר עבורכם, תוך התבססות על יסודות נכונים והספקים האיכותיים ביותר. אנו נדאג להפגיש ולשלב בין עולם הפקת האירועים לבין ענף עיצוב האירועים, על מנת ליצור את האווירה הנכונה והמתאימה ביותר לאירוע שלכם.

במקום שתפנו למספר ספקים במקביל, במטרה לחפש חברת עיצוב אירועים מתאימה ואמינה, שיטת העבודה שלנו תאפשר לכם להתנהל מול גוף אחד בלבד (אנחנו), שינהל לכם את האירוע מבחינה לוגיסטית, מבלי להתפשר על יצירתיות, מקצוענות ועם תשומת לב מרבית לכל פרטי האירוע.

אנו נדאג להתאים לכם חברת עיצוב אירועים אשר תותאם לאופי האירוע שלכם.

עיצוב אירועים מקצועי
עיצוב אירועים
, דומה לתחום הפקות האירועים, הינו תחום מורכב אשר דורש לא מעט ניסיון יצירתיות וידע. כל תהליך של עיצוב אירוע מתחיל בתכנון קונספט ראשוני. בהתאם למאפייני קהל היעד, גובה התקציב, מטרות האירוע ומאפיינים נוספים חשובים.

צוות מעצבים מקצועי ואיכותי, בשילוב חברת הפקת האירועים, יבנו עבורכם אירוע מושלם המשלב מגוון שירותי עיצוב אירועים ייחודיים.

איך תפיקו יום כיף בלתי נשכח לעובדים שלכם – במחיר מינימלי?
טלפון 03-9080173
מה לקוחות מספרים עלינו