ערבי כיף וגיבוש לצוותים


שבירת שגרה, הנאה, לכידות חברתית, צבירת חוויות משותפות, הבעת הערכה לעובדים, העמקת הקשר בינם לבין מקום העבודה, תגמול וגם, כמובן, כיף בלתי נשכח – אלה הן רק חלק ממטרותיו של ערב כיף וגיבוש לצוות במקום העבודה. כדי להשיג את כל המטרות הללו חשוב לבחור בפעילות גיבוש מתאימה שתהפוך את הערב להצלחה. אז איך מפיקים ערב גיבוש מתאים, מוצלח, מהנה ויעיל שיגשים את כל המטרות? לשם כך יש צורך לגייס מודעות, תכנון וגם עזרה מתאימה. הדרך להפקת ערב גיבוש מוצלח לצוות העובדים – שלב אחר שלב.

שלב ראשון – התייעצות עם מומחים

הפקת ערבי כיף וגיבוש היא איננה עניין של מה בכך. יש צורך במקצוענים שידעו להוביל לבחירה הנכונה של פעילות גיבוש מתאימה. פעילות גיבוש מתאימה היא כזו המשלבת הנאה עם ערך מוסף, כזו ששוברת שגרה והיא מיוחדת ויוצאת דופן, כזו שמתאימה לגילאי המשתתפים ומתמקדת במכנה משותף של כולם. מעבר למחשבה ולעיצוב הקונספט של הערב יש גם צורך בתרגום החזון למציאות ובהפקה מעשית של התכנית שנרקמה בדמיון. לשם כך יש להסתייע בחברה המפיקה ימי כיף, ערבי גיבוש ושלל פעילויות לקבוצות. לחברת "פינוק הפקת אירועים" יש ניסיון, ידע, כלים ומיומנויות שיאפשרו לה להפיק עבורכם ערב גיבוש בלתי נשכח, מתאים למידותיכם ותפור לפי הדרישות הייחודיות של המשתתפים בפעילות. 

שלב שני – סיעור מוחות


נציגי חברת פינוק יציעו לכם מגוון פעילויות שיכולות להתאים לערב הגיבוש, בהתחשב במספר המשתתפים, בגילאי המשתתפים, במטרות הערב, בתחביבים המשותפים של רוב המשתתפים וכדומה. ישנו מגוון פעילויות בתחומים רבים שיכולות להתאים לערב גיבוש, כשלכל קונספט של יום כיף ופעילות גיבוש ייחוד ויתרונות משל עצמו.

שפע של אפשרויות בחירה

"פינוק" יכולה להפיק עבורכם כל פעילות ולתרגם כמעט כל פנטזיה למציאות. כל מה שצריך הוא להפעיל יצירתיות ומעוף, לחשוב מחוץ לקופסא ולספר לנציגי פינוק במה חשקה נפשכם. פעילות ייחודית עם ערך מוסף בכל נושא שהוא יכולה להתאים כאשר בין פעילויות הגיבוש הפופולריות נמנות הפעילויות הבאות, שלכל אחת יתרון וייחוד משלה.

כל פעילות והערך המוסף שלה

·         פעילויות בתחום הגסטרונומיה – סדנאות בישול, סדנאות יין, פעילויות שטח עם מדורה ומטבח שדה.

יתרון מרכזי: טעם, כיף, תרבות ושיק.

·         פעילויות בתחומי הישרדות – משחקי ניווט, ספורט אתגרי, משימות הישרדות, לינת שטח ועוד.

יתרון מרכזי: אתגר, עבודת צוות, סיפוק מקצועי, יכולת לנתח תהליכי קבלת החלטות ושיתוף פעולה.

·         פעילויות העשרה – סרטים, הרצאות, הצגות ומשחקי חברה.

יתרון מרכזי: בילוי, כיף והעשרה. ניתן לבחור בנושאים שיעצימו את העובדים ושיתרמו למקום העבודה.

·         פעילויות של כיף – ברביקיו, ארוחה במסעדה, ערב קריוקי ופעילויות חברה.

יתרון מרכזי: שבירת שגרה, כיף, לכידות, חברתיות, צ'ופר ותחושה של חופש.

שלב שלישי – משאירים את הפינוק ל"פינוק"

אחרי שבחרתם את פעילות הגיבוש, השאירו לנציגי "פינוק" את כל העבודה שנותרה. הם יפיקו את הפעילות, ידאגו לכל המשימות ויידעו את העובדים. עליכם תוטל משימה אחת חשובה: להגיע ולכייף.

צור קשר

טלפון להזמנות ושרות לקוחות:
03-9080173
ירון - 052-6776777 | 052-4317777
כתובת למשלוח דואר: צפניה 3 פתח תקוה
אימייל:This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

מאמרים
איך תפיקו יום כיף בלתי נשכח לעובדים שלכם – במחיר מינימלי?
צור קשר
טלפון 03-9080173
מה לקוחות מספרים עלינו