פעילויות חברה

פעילויות חברה הן שם כולל למגוון פעילויות לקבוצות בארגון – צוות, מחלקה או כלל העובדים בארגון – במסגרת יום כיף, נופש חברה או ערב גיבוש. לפעילויות אלו חשיבות רבה ותרומתן משמעותית הן לצוות העובדים, הן לראשי הארגון והן לארגון עצמו. אילו פעילויות חברה קיימות? כיצד יכולות פעילויות גיבוש מתאימות לתרום לארגון ולעובדיו וכיצד תפיקו פעילות גיבוש אידיאלית במקום העבודה שלכם?

אילו פעילויות חברה קיימות?

מפיקי יום כיף, נופש חברה או ערב גיבוש שרוצים למלא בתוכן את מפגש העובדים בעזרת פעילויות גיבוש לצוות, למחלקה או לארגון כולו יכולים לבחור מתוך מגוון רחב של פעילויות גיבוש אפשריות. בעת בחירת הפעילות יש להתחשב בגיל ובמספר המשתתפים, במטרות פעילות הגיבוש, במזג האוויר ובשעה היעודה. המגוון של האפשרויות עצום ויש להתמקד במה שמתאים למטרות הפעילות תוך פסילת אפשרויות בשל נסיבות קיימות ואילוצים מגוונים. למשל, פעילות גיבוש בחורף לא תתמקד בטיולים בטבע.

כיצד פעילויות הגיבוש תורמות לעובדים ולארגון?

התרומה לעובדים ברורה: שבירת שגרה, הנאה והזדמנות נהדרת להטעין מצברים ולחדש אנרגיות. במקביל לתועלת שמפיק הארגון מעובדים מרוצים שחשים מוערכים, ישנן מטרות רבות אותן מגשימה פעילות גיבוש איכותית עבור הארגון: היכרות, שיפור תהליכי תקשורת, צבירת חוויות משותפות, העמקת הקשר והנאמנות לארגון, הקניית כלים לפתרון קונפליקטים ועמידה באתגרים, העמקת הקשר ושיפור התקשורת בין השכבה המנהלת לכפופים לה, העמקת שיתוף הפעולה והאמון בין העובדים, אפשרות לביטוי עצמי של העובד ועוד.

התנאי הוא התאמה

כדי שפעילויות גיבוש צוותיות ומחלקתיות אכן יניבו את כל המטרות האלה, או לפחות את חלקן, עליהן להיות מוצלחות. ההצלחה תלויה בהרבה משתנים, אולם מרכז הכובד הוא ללא ספק בהתאמה. אם תפעילו שיקולים נכונים ותנהגו בתבונה בעת בחירת פעילות גיבוש בחברה יש סיכוי שהן יהיו מוצלחות ואתם תוכלו לקצור את הפירות. מעבר לבחירה מתאימה, גם ההוצאה לפועל צריכה להיות ללא פגם והכל צריך להתנהל בתזמור מושלם: מספיק שפרט אחד יחסר כדי שפעילות הגיבוש תאבד מערכה ומתרומתה.

מה עושים כדי שזה לא יקרה?

כדי להפיק פעילות גיבוש מוצלחת בחברה, יש להיעזר בחברה להפקת אירועים. "פינוק הפקת אירועים" היא חברת הפקות המתמחה בארגון ימי כיף, ערבי גיבוש ופעילויות לארגונים ולחברות במגוון תחומים וסגנונות. נציגי החברה ילוו אתכם באופן אישי ויתפרו יחד אתכם את חליפת פעילות החברה הנחוצה והמתאימה לעובדים, לארגון, לתקציב, למטרות ולכלל המאפיינים של הארגון ושל עובדיו. במסגרת השיח הפורה שינהלו נציגי מקום העבודה עם נציגי "פינוק" ניתן יהיה לבצע בחירה מושכלת של פעילות הגיבוש המיטבית. נציגי "פינוק" המנוסים ילוו אתכם בכל שלבי הפקת פעילות הגיבוש, החל מבחירת הפעילות ומאפייניה, דרך הפקה של הפעילות בפועל ועד ליווי והוצאה לפועל של פעילות הגיבוש הלכה למעשה במהלך יום הגיבוש עצמו. 

צור קשר

טלפון להזמנות ושרות לקוחות:
03-9080173
ירון - 052-6776777 | 052-4317777
כתובת למשלוח דואר: צפניה 3 פתח תקוה
אימייל:This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

מאמרים
איך תפיקו יום כיף בלתי נשכח לעובדים שלכם – במחיר מינימלי?
צור קשר
טלפון 03-9080173
מה לקוחות מספרים עלינו