פעילויות לראש השנה

מבחר פעילויות ייחודיות לראש השנה

מחפשים פעילויות לראש השנה? פינוק הפקות אירועים מציעה לכם קבלת פנים ייחודית לראש השנה, אירוע מיוחד ושונה לערב החג, הכולל מזנוני קבלת פנים בשילוב הדרכה קצרה ומשעשעת. עם הגעה, ימתינו למשתתפים מזנונים חגיגיים בעיצוב קלאסי הכוללים מוטיבים של ראש השנה (מפות שמנת וזהב, תפוח בדבש, פרחים טריים, רימונים וכו') וכן המטבח הנייד המיוחד שלנו...

בשלב הראשון ילמד השף שלנו להכין מנת קינוח מרשימה לערב ראש השנה, (מנה אשר תוגש לאחר מכן במזנון) וזאת במופע של בישול לראווה לעיני המשתתפים. רוצים שקבלת הפנים תהיה מיוחדת אפילו יותר? תארו לעצמכם את המנכ"ל, לבוש בגדי שף, מצטרף לשף שלנו להכנת המנה החגיגית  למול עיני העובדים... חוויה שאסור להחמיץ! במהלך ההדרכה יסתובבו בין העובדים דיילות ויחלקו מתכונים מודפסים של המנה הנלמדת. לאחר מכן המנכ"ל ישא ברכות לכלל העובדים לכבוד ערב החג ולאחר הברכות יוזמנו העובדים ליהנות ממטעמי החג הנהדרים.

קרא עוד...

בוקר עם חיוך לראש השנה

שנה שמתחילה עם חיוך חייבת להיות שנה טובה... אז כדי שתהיו בטוחים שככה באמת  תתחיל השנה שלכם, נחכה מוקדם בבוקר לעובדים ונפתיע אותם באירוע מתוק מדבש, בלובי מעוצב במוטיבים חגיגיים, עם מנגינות החג אשר יתנגנו ברקע ושמחה בליבנו שהשנה אשר בפתח אכן תהיה שנה מתוקה ומאושרת לכולנו....ליד מזנונים חגיגיים המעוצבים ברוח החג יחכו המלצרים שלנו, ויגישו לכל עובד הפתעה אישית ומתוקה: משקה סיידר תפוחים חם בעיטור מקלות קינמון, עוגות דבש- אישיות ועוגות תפוחים בקרמל- אישיות והכל בליווי רוטב על בסיס דבש תמרים שנכין במקום.


סדנאות והדרכות מיוחדות לראש השנה

הדרכת הבישול היא למעשה שעור בישול מקצועי, בו מלמד ומדגים השף שלנו הכנת מנות או ארוחות שונות - לפי הנושא שתבחרו. ההדרכה מועברת בצורה קלילה ומשעשעת, בדומה לתוכניות בישול בטלוויזיה, אך תוך אינטראקציה עם המשתתפים. ההדרכה כוללת הדגמת טכניקות שונות, מתן טיפים מהמטבח המקצועי, שאלות ותשובות. השף מבשל הכל לנגד עיניכם, שלב אחרי שלב, במטבח-נייד מקצועי שתוכנן במיוחד למטרה זו. המטבח מצוייד במראה מיוחדת המאפשרות לקהל להביט "אל תוך הסירים" ולראות היטב את כל פעולות ההכנה והבישול. כך נוצר אירוע מקצועי ומוקפד מצד אחד, ומצד שני - מפגש חווייתי, מצחיק ובלתי-נשכח.

בסיום ההדרכה יטעמו המשתתפים מכל המנות שנלמדו.

אנו מציעים מספר הדרכות או פעילויות לראש השנה:

 • ארוחה מתוקה לראש השנה
  כדי שתהיה שנה מתוקה באמת, נכין ארוחה מתוקה-מתוקה המשלבת מוטיבים שונים של החג. למנה ראשונה נצלה נתח סלמון בסיידר תפוחים. את העופות הצעירים נמלא בדלעת ואגוזים. נאפה תפו"א אדומים עם בצל, צימוקים ותבלינים טובים -  ולקינוח נקפיץ תפוחי עץ עסיסיים  בברנדי תפוחים איכותי.
 • פעילויות לראש השנה בניחוח צרפתי
  הדרכה בסגנון צרפתי אנין ומעודן. לארוחת החג  נתבל את מרק העוף המסורתי באפרסקים וזעפרן, את התפודים נצלה בדבש ורוזמרין וגלילת העוף תוגש בצורה אלגנטית וצבעונית.
 • סעודה לסדנה צבעונית ומפתיעה
  למנה ראשונה נפרוס פילה של לוקוס טרי עליו ניצוק תערובת תבלינים אסיאתית. למנה עיקרית נגיש עופיונים צלויים  בדבש ורימונים, על גבעה של אורז לבן ושחור במשחק של צבעים. לצלי הכרוב נוסיף תפוחים ומספר תבלינים, ולקינוח נצלה תפוחים על מחבת פסים ברוטב מתוק.
 • אירוח מושלם לראש השנה
  לכבוד החג נכין ארוחה חגיגית המשלבת מוטיבים שונים של החג. נפתח עם מרק עוף מוקרם ועדין. נמשיך עם מנת דג חגיגית במיוחד, צלי עופיונים מושחם בתנור בליווי תפוחים וברנדי משובח. את הצימס המסורתי יחליפו כדורי פריזיאן של גזר בדבש ושקדים, ולקינוח נאפה עוגת תפוחים הפוכה לפי מיטב המסורת הצרפתית.

ניתן לקרוא גם פרטים על הפקות אירועים לחגים נוספים, כגון פעילויות לפורים או לשבועות.

לפרטים נוספים על פעילויות לראש השנה התקשרו עכשיו !

 

איך תפיקו יום כיף בלתי נשכח לעובדים שלכם – במחיר מינימלי?
טלפון 03-9080173
מה לקוחות מספרים עלינו