10 דברים שחשוב לזכור לפני הפקת אירוע בכותל המערבי

אין ספק כי אירועים המתקיימים בכותל המערבי זוכים לאווירה מיוחדת ושונה מאירועים אחרים, ולכן אירועים מהסוג הזה זוכים לפופולאריות רבה. היום ניתן למצוא רבים אשר מקיימים אירועים יהודיים בכותל המערבי, ובעיקר טקסי חלאקה (כאשר הילד מגיע לגיל שלוש) או טקסי בר מצווה. כמובן, הפקה של אירוע בכותל הינה מורכבת יותר מהפקה של אירוע רגיל, בו האולם דואג לחלק ניכר מהתכנון, ולכן חשוב להתחיל לתכנן את האירוע מראש ולקחת בחשבון כל פרט אשר יכול להשפיע על האירוע ועל ההצלחה שלו.

התכוננו מבעוד מועד

להלן רשימה של 10 דברים חשובים שעליכם לדעת בנושא אירועים בכותל המערבי

1.     הכותל פתוח לאירועים בימי שני וחמישי, ולכן עליכם לתכנן את האירוע לאחד מהימים הללו. כאשר מדובר בבר מצווה, אלו בכל מקרה הימים המתאימים לאירוע, כי אלו הימים אשר בהם מוציאים ספר תורה.

2.     חשוב לבדוק את מזג האוויר המוערך לתקופה בה תקיימו את האירוע. ירושלים מתאפיינת במזג אוויר קריר ובחורף מזג האוויר בה קשה מאוד, לא תוכלו לבקש מהאורחים שלכם לעמוד באוויר הפתוח בכותל לזמן רב, והדבר יכול להשפיע בצורה ישירה על האירוע שלכם ועל ההנאה בו.

3.     ניתן למצוא מגוון רחב של דרכי הגעה לכותל, אך אם אתם רוצים לאפשר לאורחים שלכם להגיע למקום בנוחות רבה ובצורה מסודרת, כדאי לדאוג להסעה מאורגנת אשר תוביל את כולם למקום בשעה היעודה, ותחזיר אותם לבתיהם בסיום האירוע. 

4.     כדאי לקבוע את האירוע לשעה מוקדמת יחסית, בה הכותל פחות עמוס. כך תוכלו לקיים את האירוע במקום נוח לבחירתכם ברחבת הכותל ולהיות כמה שיותר קרובים לקיר עצמו. שימו לב ובדקו מראש אם באותו יום מתקיימים טקסים ממלכתיים או אירועים מיוחדים אשר ייצרו עומס רב יותר בכותל.

5.     כדאי להביא רמקול קטן עם מכשיר הגברה אשר יאפשר לשמוע טוב יותר, במיוחד אם מדובר בטקס בר מצווה בו חתן השמחה עולה לקרוא בתורה.

6.     לצורך עריכת הארוחה החגיגית תוכלו למצוא מגוון רחב של מסעדות שיתאימו לאירועים קטנים, או אולמות גדולים הנמצאים באזור. כדאי להגיע ולבחון כמה מהם מראש לפני שמקבלים החלטה.

7.     אם אתם מתכוונים לקיים סיור באזור הכותל או בעיר העתיקה, כדאי להזמין מדריך מקצועי אשר ינחה את הסיור בצורה מסודרת וידאג להוביל את כל האורחים במקומות בטוחים ומעניינים.

8.     שלבו אטרקציות מעניינות אשר יוסיפו עניין לאירוע כמו בלונים, צילומי מגנטים וכדומה, על פי סגנון האירוע ועל פי התקציב שלכם. תוכלו לשלב את האטרקציות במהלך השהות בכותל או בזמן הארוחה.

9.     אין צורך לסחוב אתכם סידורים או חומשים, תוכלו למצוא מגוון רחב ברחבת הכותל עצמה.

10.הקפידו לא להביא לרחבת הכותל בקבוקי אלכוהול, סכינים או חפצים חדים שיעכבו אתכם בבידוק הביטחוני.

צור קשר

טלפון להזמנות ושרות לקוחות:
03-9080173
ירון - 052-6776777 | 052-4317777
כתובת למשלוח דואר: צפניה 3 פתח תקוה
אימייל:This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

מאמרים
איך תפיקו יום כיף בלתי נשכח לעובדים שלכם – במחיר מינימלי?
צור קשר
טלפון 03-9080173
מה לקוחות מספרים עלינו