יום גיבוש בים המלח

גיבוש בים המלח

מה יש בו, בים המלח, שכל כך מהפנט אותנו? האם זה השילוב בין הכחול העמוק של המים לצבעו החום של המדבר? האם זה המלח, שיוצר פלאים באדמה ובסביבתו של האגם? ואולי בכלל הפינות הנסתרות ומסלולי הטיול המרתקים באזור? כך או כך, גיבוש בים המלח הוא אחד הדברים המהנים ביותר שיש היום. פנקו את העובדים שלכם - כי מגיע להם.
גיבוש בים המלח יכול לכלול הכל מהכל: החל בארוחות דשנות בשטח וב'על האש' מסורתי ועצום, דרך טיולים רגליים וטיולי ג'יפים מלאי אדרנלין ועד השתרעות על החול הרך, כשהשקט עוטף את הכל.
אין ספק שזוהי הזדמנות כמעט חד פעמית לגבש ולקבץ את כולם יחדיו, למקום אחד קסום ומיוחד שמבטיח הנאה צרופה בכל יום בשנה ובכל רגע נתון. למעשה, אתם יכולים להביא את העובדים שלכם לשם ולא לעשות כלום. פינוק הפקות אירועים כבר תדאג שזה יהיה יום הגיבוש המוצלח ביותר שהיה לכם.
קרא עוד...
ים המלח מבטיח יתרון אחד גדול: הוא מזמין אליו מבקרים בכל ימות השנה. בקיץ הוא אמנם יכול להיות חם בצורה קיצונית - אך אין שום בעיה להתקרר במימיו או במעיינות שסביבו. בחורף, הוא נחשב לאחד המקומות הנעימים ביותר בישראל. באביב ובסתיו הוא תמיד יהיה נוח. אז לא משנה מתי, ההחלטה לרדת לים המלח תהיה מוצלחת. בוודאות.

מה מבטיח יום גיבוש בים המלח מטעם חברת פינוק?

חברת פינוק הפקות אירועים מבטיחה לכם שלל אטרקציות שיהפכו את השהות בים המלח למופלאה - השאלה היא, האם תוכלו לעמוד בקצב?
הנה כמה מהאטרקציות שמובטחות לכם, אם תחליטו לארגן יחד איתנו את יום הכיף שלכם סביב ים המוות הקסום:

• ארוחת בוקר למלכים: מזנון סלטים, מגוון גבינות וממרחים, מאפים, תוספות, דגני בוקר, שתייה קרה וחמה וקינוחים.
• ארוחת צהרים בשרית בסגנון על האש עם מבחר בשרים איכותיים
• טיול ג'יפונים בסביבת האגם
• משחקי חברה (הובלת עיוורים, שטיח מעופף, מתקן A ועוד)
• תכניות אומנותיות ומופעים

אחרי שתחוו יום גיבוש בים המלח עם חברת פינוק הפקות אירועים תבינו שעוד לא ראיתם דבר כזה. אנחנו נארגן בשבילכם אירוע שיתאים בדיוק לאופי החברה, יתחשב בכל בקשותיכם ויפעל על פי העדפותיכם האישיות.
כי חשוב לנו שתיהנו באמת. בלי שום הסתייגויות.

יום גיבוש בים המלח - את זה אתם לא תשכחו לעולם! 

איך תפיקו יום כיף בלתי נשכח לעובדים שלכם – במחיר מינימלי?
טלפון 03-9080173
מה לקוחות מספרים עלינו