הפקת אירועי קיץ

הפקת אירועי קיץ

הקיץ מתקרב, הטמפרטורות עולות וכך גם מפלס הלחצים שלכם. הסיבה לכך היא שאתם מעוניינים להפיק אירוע קיץ, וחשוב – כמובן - שיהיה מיוחד ומהנה עבור כל המעורבים. אתם נותרים אובדי עצות, מבלי לדעת היכן להתחיל ובמה לבחור. החדשות הטובות הן שהפקת אירועים בכלל, ואירועי קיץ בפרט, היא אחת ההתמחויות הגדולות של חברת פינוק הפקות אירועים. נשמח מאוד להפיק עבורכם את אירוע החלומות.
קרא עוד...

מה כולל תפריט הקיץ שלנו?

אנחנו, בחברת פינוק הפקות אירועים כבר יודעים שיש אירועים "נחמדים" - אבל יש גם כאלה מוצלחים פי כמה. מגוון האטרקציות הרחב שאנו מציעים מבטיח שהאירועים שלכם יהיו בצד העליון של הסקאלה. זה מתחיל עם האפשרות לערוך אירוע קיץ מרענן למשפחות העובדים או לקבוצות אחרות - בחוף הים, בבריכה או אפילו בפארקי המים המובילים של ישראל: המימדיון, ספארק המים ימית 2000 או פארק נחשונית.

מעבר לנתוני הפתיחה המצוינים של מקומות אלה, אנחנו מציעים שפע הפעלות, דוגמת משחקי גיבוש וכיף במים, מתקנים מתנפחים מיוחדים במים וביבשה (חוויה מושלמת לילדים) והפתעות אחרות. אנחנו משלבים מגוון מופעים מהנים המדברים לכל בני המשפחה ומתקיימים בחוף הים או בבריכה. המשתתפים השונים זוכים לפינוקים לכל אורך האירוע: גלידות, ארטיקים, פירות קיץ מרעננים ועוד. אין הרבה הנאות גדולות מכך בימי השרב הרבים שמזמן הקיץ הישראלי הממוצע.

גם עבור אנשים המעוניינים לערוך את האירוע בשעות הערב, על כל היתרונות שבכך, פינוק הפקות אירועים מספקת פתרון מלא. באמצעותו תוכלו לערוך אירוע ערב בבריכה, כולל שחייה לילית ומסיבה תוססת במיוחד, הנערכת לעיתים עד לשעות הקטנות של הלילה.

ככה זה כשהניסיון והמקצועיות מדברים
חברת פינוק הפקות אירועים מוכיחה שהפקת אירועים - בכל מזג אוויר - היא אומנות של ממש. מעבר למגוון האפשרויות הרחב העומד לרשות המארגנים, מציעה החברה עבורם מצרך חשוב נוסף: שקט נפשי, ובכמויות מסחריות. אנשי החברה, שהפקת אירועים זורמת בדמם, מלווים את הלקוחות לכל אורך הדרך, כבר משלב הייעוץ הראשוני שמאפשר להם לקבוע מה יהיו המאפיינים הכלליים של האירוע. לצורך זה, נלקחים בחשבון לא מעט משתנים, כמו מספר המוזמנים, המאפיינים שלהם, התקציב, ובעיקר – הרצונות של הלקוחות.
על המומחיות הגדולה של החברה בהפקת אירועים תעיד רשימת הלקוחות המרוצים הארוכה שלה, הכוללת שמות מוכרים דוגמת בנק לאומי, בנק הפועלים, בנק אגוד, בנק אוצר החייל, בזק, אינטל, AIG, בית החולים בילינסון השרון, UPS ועוד. ככה זה כשהשם שלנו והמקצועיות שלנו הולכים לפנינו.

אתם מוזמנים לפנות אלינו ולהתקרב צעד משמעותי לעבר האירוע המושלם.
איך תפיקו יום כיף בלתי נשכח לעובדים שלכם – במחיר מינימלי?
טלפון 03-9080173
מה לקוחות מספרים עלינו