יום גיבוש לעובדים

יום גיבוש לעובדים

יום גיבוש לעובדים מציע לכל מקום עבודה שורה ארוכה של יתרונות. זוהי ההזדמנות לצאת מהשגרה ולקחת חלק בפעילויות מהנות, שישפרו את היחסים בין העובדים וימלאו אותם בכוחות מחודשים. אם מוסיפים לכך את העובדה ששביעות הרצון של העובדים ממקום עבודתם עולה, לאחר השתתפות ביום מהנה שכזה, ולוקחים בחשבון את ההשפעה החיובית של כך על העבודה שלהם לאחר מכן, ברור מדוע מדובר בפעילות חובה, שצריכה להתבצע אחת למספר חודשים לפחות.

הבעיה, אם אפשר לקרוא לה כך, היא שארגון ימי גיבוש לעובדים אינם דבר של מה בכך. על מנת שהמשימה תתבצע על הצד הטוב ביותר, יש צורך ליצור קשר עם חברה שארגון והפקת ימים שכאלה היא ההתמחות העיקרית שלה. החדשות הטובות הן שבחירה בשירותיה של חברת פינוק הפקות אירועים היא שטר ביטחון של ממש בנוגע להצלחת יום הגיבוש, כאשר החברה נחשבת לאחת המקצועניות בישראל בתחום.
קרא עוד...

כל היתרונות שלנו

חברת פינוק הפקות אירועים יוצאת מנקודת הנחה שכל אחד מהיבטי יום הגיבוש צריך "לתקתק" היטב על מנת שהוא יהיה המוצלח ביותר האפשרי. היא מציעה מגוון רחב מאד של
אפשרויות, כאשר את ימי הגיבוש ניתן לערוך בכל אזור על מפת ישראל: הצפון, המרכז, חיפה, ירושלים ועוד. המאגר של רעיונות ליום גיבוש לעובדים שאנו מציעים הוא פשוט אינסופי, כשבין היתר ניתן להצביע על סדנאות גיבוש, טיולים, ביקור במקומות תיירותיים מהשורה הראשונה, סיורים (כולל סיורי סגווי או סיורים קולינריים) – והרשימה עוד ארוכה.

יתרון משמעותי במיוחד הוא שאנחנו תמיד מתאימים באופן מלא את התכנים הספציפיים של יום הגיבוש לצרכי הקבוצה שלוקחת בו חלק. אנשינו משוחחים עם הלקוחות, לומדים מהם על המאפיינים של קהל היעד, ההעדפות שלנו והרצונות שלהם, ו"מתרגמים" את אלה לכדי החלטות חשובות הנוגעות ללוח הזמנים של יום הגיבוש. החברה מתמחה בעבודה מול יועצים ארגוניים, מה שמוסיף לפעילות שלה נדבך חשוב נוסף.

פינוק הפקות אירועים מקפידה לארגן פעילויות שמעניקות ערך מוסף למשתתפים ולמקום העבודה גם יחד. פעילויותיה נעשות תוך דגש משמעותי על שיפור התקשורת והעלאת המורל בקרב העובדים והמחלקות השונות בארגון, יחד עם חתירה לשבירת קרח ולגישור על פערים בין העובדים. הפעילויות שלנו כוללות בתוכן לא רק היבטים חווייתיים, אלא גם אלמנטים של שיתוף פעולה – חשבו, למשל, על סדנאות משותפות או משחקי גיבוש, שמגיעים אף הם בשלל וריאציות.

תנו לנו לסייע לכם

מכל הסיבות שהוזכרו כאן, פנייה לחברת פינוק הפקות אירועים היא הצעד החכם ביותר שאתם יכולים לעשות עבור העסק שלכם. אנחנו נשמח לארגן עבורכם את יום הגיבוש המושלם, כשאנשינו מבצעים את כל הבדיקות לפני היום עצמו, במטרה להבטיח שהכל יתנהל ללא דופי. העובדה שנציג מטעמנו מלווה באופן מלא ימי גיבוש לעובדים תורמת אף היא.
לקבלת מידע נוסף, שיקרב אתכם צעד משמעותי לעבר יום הגיבוש המהנה והמועיל ביותר, אתם מוזמנים להשאיר פרטים או ליצור איתנו קשר טלפוני.
איך תפיקו יום כיף בלתי נשכח לעובדים שלכם – במחיר מינימלי?
טלפון 03-9080173
מה לקוחות מספרים עלינו