יום כיף לחברות

יום כיף לחברות

המטרה העיקרית של יום כיף לחברות ברורה - לאפשר לעובדי החברות לצאת מהשגרה ולקחת חלק בפעילות מהנה, שתשפר את שביעות הרצון שלהם ממקום העבודה ותמלא אותם בכוחות חדשים לקראת החזרה לשגרה. הנקודה המרכזית שצריך להדגיש היא שהסיכויים שכל אלה יתגשמו גדלים בצורה ניכרת כאשר החברה שלוקחת על עצמה את ארגון והפקת יום הכיף נחשבת למומחית בתחומה. זוהי בדיוק חברת פינוק הפקות אירועים , הנחשבת לשם דבר בישראל בתחום זה.

חברת פינוק הפקות אירועים מציעה מאגר אינספור של הצעות ליום כיף, לכל מטרה, כאשר בכל מקרה ומקרה היא מלווה את הלקוחות באופן אישי ומעניקה תשומת לב ניכרת גם לפרטים הקטנים ביותר המרכיבים את יום הכיף. על פי הידע שהלקוחות מוסרים לה לגבי מאפייני החברים בעבודה, היא בונה יום כיף המתאים להם כמו כפפה ליד.
קרא עוד...

ימי כיף לחברות: כל ההצעות שלנו

פינוק הפקות אירועים מספקת את הרעיונות המקוריים, המהנים והחווייתיים ביותר עבור ימי כיף לקבוצות או לחברות. זה מתחיל עם סדנאות קבוצתיות, הנחשבות למגבשות ולמגוונות באותה מידה, בשלל נושאים מרתקים: סדנת אלכוהול או הכנת קוקטיילים, סדנת בישול, סדנת שוקולד, סדנת יצירה, סדנת צחוק ורעיונות מצוינים נוספים.

פתרון מפנק אחר של החברה הוא ארגון ארוחות עשירות, הן ארוחות בוקר והן ארוחות צהריים. גם כאן, אנחנו מתבוננים על הפרטים הקטנים ביותר, למשל מבחינת סוגי הכשרויות השונות: לכל הרכב של עובדים נמצא את הארוחה הכשרה המתאימה לו. בנוסף לכך, אנחנו מספקים פתרונות עבור צמחוניים, טבעוניים, חולי צליאק ועוד. כל אדם ואדם בחברה שלכם חשוב לנו.

מעוניינים לחקור את אחת הערים האטרקטיביות של מדינת ישראל? זהו שירות נוסף שאנו מספקים. פינוק הפקות אירועים עורכת ימי כיף בערים המרתקות ביותר על מפת ישראל, דוגמת יום כיף בירושלים או חיפה. בכל אחת מהן תוכלו לקחת חלק ברשימה אינסופית של פעילויות: סיורים, טיולים, ספורט אקסטרים, ביקור במוזיאונים, סדנאות חווייתיות ועוד.

חברת פינוק הפקות אירועים מציעה ימי כיף בספא, כאשר הייחוד שלה הוא שהיא עובדת עם מכוני ספא שיכולים לארח גם קבוצות גדולות של אנשים. כמובן שלצד אלה תוכלו למצוא אצלנו הצעות אטרקטיביות אחרות לימי כיף.

ליווי ובקרה

אנשי פינוק הפקות אירועים עושים הכל על מנת שהחוויה שלכם מיום הכיף תהיה מושלמת. כל יום כיף שאנו מציעים עבורכם עובר בדיקה מדוקדקת לפני הוצאתו לפועל, כאשר אנשינו כבר בונים במוחם את התוצאה המושלמת עבור היום שלכם. במהלך היום ולכל אורכו, נציג מטעמנו מלווה את הקבוצה ומבטיח שהכל יתנהל כמצופה ולשביעות רצונם המלאה של כל אחד מהמשתתפים.

מעוניינים לקבל מידע נוסף על הפעילויות המפנקות שלנו? רוצים להזמין פעילות חווייתית חד פעמית? אנשינו זמינים עבורכם במוקד הטלפוני. אתם גם יכולים להשאיר פרטים בעמוד הייעודי באתר, ולהיענות בהקדם.
איך תפיקו יום כיף בלתי נשכח לעובדים שלכם – במחיר מינימלי?
טלפון 03-9080173
מה לקוחות מספרים עלינו