יום כיף בדרום

מחפשים מקום לערוך ימי גיבוש לעובדים? יש על מפת ישראל אזור אחד שמציע את התשתית המהנה ביותר לעריכת ימי כיף וגיבוש – האזור זה הוא אזור הדרום. כתוצאה מכך, יותר ויותר חברות החלו לערוך ימי כיף וגיבוש לעובדים באזור זה.

ועדיין, התמונה לא מסתכמת בהחלטה על האזור בו תיערך הפעילות, אטרקטיבי ככל שייראה על הנייר. נדרש להיכנס לעובי הקורה ולחשוב כיצד ניתן להפיק את היום המושלם, לו בוודאי מצפים. התשובה הפשוטה היא שבאמצעות חברת פינוק הפקות אירועים , שם דבר בתחום בישראל, הדרך לתכנון יום הכיף המושלם הופכת לפשוטה הרבה יותר.
קרא עוד...

ימי כיף וגיבוש לעובדים בדרום: כל ההצעות שלנו

פינוק הפקות אירועים מאפשרת לכם להפיק את המקסימום מאזור הדרום, עם רשימה אינסופית של אטרקציות. אנחנו מארגנים טיולים רגליים למקומות הקסומים ביותר של אזור הדרום, ואף מאפשרים לקחת את החיבור עם הטבע מספר צעדים קדימה - סדנאות הישרדות בשטח, למשל, או סדנאות בישול בטבע ובמדבר. אנחנו מציעים חיבור להיבטים האותנטיים של אזור הדרום, עם חפלה בדואית עשירה כמיטב המסורת.

גם כאשר יש צורך בארגון פעילויות למשך מספר ימים, נשמח לסייע. החברה מציעה אפשרויות שונות ללינה באזור הדרום, הן בשטח והן בבתי מלון. מנגד, עבור ימי כיף שנערכים בנקודה הדרומית ביותר בישראל, הלא היא עיר הנופש והחופש אילת, אנחנו מציעים טיסות הלוך ושוב באותו יום, במחירים משתלמים.

באמצעות חברת פינוק הפקות אירועים ניתן להתנסות בפעילויות עמוסות אדרנלין, דוגמת טיול ג'יפים באחד המקומות האידיאליים לכך באזור הדרום, או אפילו גלישת חול בבורדים (סנדבורד) – חוויה ייחודית שמתאימה לכל אחד. אנחנו מאפשרים לכם לקחת חלק במשחקי גיבוש, דוגמת משחקי גיבוש בארץ בראשית ואוהל אברהם אבינו, ואף מפגישים אתכם עם אנשים ומקומות מרתקים הפזורים בכל אזור הדרום: אמנים, מבשלות בירה, יקבים ועוד.
בכל מקרה ומקרה, אנחנו מתאימים את הפעילות להרכב הקבוצה ולרצונותיה, תוך ליווי של גורם מטעמנו לכל אורך יום הכיף. אז למה אתם מחכים? צרו איתנו קשר וצאו ליום הכיף המושלם בדרום!
איך תפיקו יום כיף בלתי נשכח לעובדים שלכם – במחיר מינימלי?
טלפון 03-9080173
מה לקוחות מספרים עלינו