משחקי גיבוש

משחקי גיבוש ואתגר

סדנאות גיבוש מיוחדות, המכוונות למטרות כל קבוצה

  • מרגישים שצוות העובדים שלכם מנוכרים האחד כלפי השני?
  • האווירה במקום העבודה קרירה וסטרילית?
  • הייתם רוצים להפוך את מקום העבודה נעים ומהנה יותר?
  • האם יש לכם תחושה כי מרוב עבודה לא נותר מספיק זמן להכיר האחד את השני לעומק?
  • ישנם קשיים ביחסי עבודה שאתם זקוקים לפתרונות על מנת לגשר עליהם?
קרא עוד...

 ובכן, אתם בידיים טובות! אצלנו בפינוק הפקות אירועים יש את הפיתרון המושלם על מנת לפתור את כל הבעיות שהועלו זה אתה, ושלל רב נוסף של סיטואציות כאלו ואחרות אשר עלולות להעיב על מקום העבודה. הפיתרון המושלם הוא כמובן משחקי גיבוש ואתגר.

אין דרך טובה ויעילה יותר על מנת להחדיר בעובדי החברה, המחלקה, האגף או הצוות רוח שיתופית מהנה, מלאת מוטיבציה, משעשעת, מאתגרת ובעיקר דורשת שיתוף פעולה ונכונות מצד כל המשתתפים. משחקי גיבוש ואתגר נותנים מענה לנושאים רבים וזאת תוך כדי בילוי משותף של העובדים מחוץ למשרד, תוך שבירת השגרה המשרדית היום יומית, בסביבה שהיא נעימה, משוחררת מדאגות, ובו בעת היא מצריכה מחשבה, פעילות גופנית, הקשבה של האחד לאחר, קבלת החלטות באופן הדדי, למידה כיצד לבטוח בחברי הקבוצה ולפתח יחסי אמון וקבלה.

משחקי גיבוש ואתגר הנו תחום נרחב ומקיף, מכיל אפשרויות רבות לבחור מהן פעילות מועדפת. ראשית כל – הציבו לעצמכם מטרה עליונה – איזו מטרה תרצו להגשים באמצעות יום גיבוש שכזה. החלטה זו חשובה ביותר כיוון שהיא תקבע למעשה את טיב וצביון האירוע שתרצו לשתף בו את העובדים. לאחר שיחה משותפת במשרדנו נחליט יחדיו מהו הפיתרון הראוי והמתאים ביותר על מנת להציע לכם יום גיבוש שימלא את מטרתכם על הצד הטוב יותר. ברשותנו צוות נאמן ומנוסה ורקורד עשיר של הפקת משחקי גיבוש ואתגר עבור קבוצות עובדים מכל המגזרים העסקיות ופירמות קטנות כגדולות. הצוות שלנו ישמח להאזין לכל רחשי לבכם ולסייע לכם לבחור את האירוע שיהיה בלתי נשכח ויעלה שמחה וחיוך בקרב העובדים גם בתום האירוע המשמח.

המטרה של סדנאות גיבוש ומשחקי אתגר היא ללמוד יחדיו כקבוצה כיצד מטפלים באופן יעיל ונעים במשברים, דילמות, וויכוחים ומחלוקות והופכים אותם פשוטים יותר להתמודדות ולתוצאה בה כל הצדדים המעורבים יוצאים מורווחים ושלווים. ניתן ללמוד כיצד להשתמש בכל הקשיים ולתת להם מענה טוב, שמתחשב בכל הנוגעים בעניין.

מניסיוננו הרב והמגוון אנו יכולים להבטיח לכם שהמפתח לאווירה נעימה במקום העבודה הוא תמיד עבודת צוות, ועל כן זהו הדגש העיקרי של משחקי גיבוש ואתגר. סדנאות הגיבוש הללו ילמדו אתכם כיצד ניתן ליצור שפה משותפת ולהגדיל בכך את ההישגים האישיים וכן ההישגים הכלכליים של החברה, כל זאת תוך הקשבה וכיבוד הזולת, הצבת גבולות ברורים, התמודדות יצירתית עם מצבים לא נעימים או מורכבים וכל זאת תוך הנאה מפעילות כיפית ומעשירה. כל חברה בוחרת לעצמה את סוג הסדנה המועדף, ואנו נדאג לתפור אירוע שיתאים בול למידותיכם.

רוצים דוגמאות למשחקי גיבוש ואתגר שאנו בפינוק הפקת אירועים מציעים?

  • סדנת אימון אישי – פגישה עם מאמן אישי ותעסוקתי אשר מלמד דרכים פרקטיות כיצד להשתלב בצוות במקום העבודה ולשמור על אווירה נעימה, יחסי כבוד והדדיות וכיצד להתמודד טוב יותר עם קשיים.
  • משחקי חברה – משחקים בהם כל המשתתפים לוקחים חלק פעיל, מתחרים האחד בשני, משתפים פעולה ולומדים להכיר האחד את השני טוב יותר ובסיטואציה שלא מתאפשרת בדרך כלל במשרד עצמו.
  • משחקי ספורט – חלוקה לקבוצות ונבחרות – כל קבוצה חייבת לשתף פעולה על הצד הטוב ביותר על מנת לנצח את הקבוצה היריבה. משחקים אלו כרוכים בפעילות פיזית כיפית ודורשים עבודת צוות.
  • סדנאות גיבוש לעסקים – בחרו את אופי הסדנה המתאים לתחום עבודתכם, ובואו ללמוד כיצד ניתן לשפר את העסק מבחינת רווחיו הכלכליים, רווחת העובדים, כיצד לשמור על מנת שוק מול מתחרים, פיתוח אסטרטגיות חדשות, תכנון וקבלת החלטות, בניית חזון קצר מועד או ארוך טווח וכדומה. זוהי סדנת ביזנס באווירה לא פורמאלית.
  • סדנאות שיווק/מכירה/שירות – כיצד לשפר את ביצועי המחלקות השונות, כיצד להשתמש במשאבים הקיימים ולהגיע עמם לתוצאות חדשות, למידת טכניקות שונות שעשויות לעזור בעבודה היומיומית השוטפת, התמודדות נכונה עם מצבי לחץ וטיפול בהתנגדויות וכדומה.

אנחנו בפינוק הפקות אירועים מאמינים כי משחקי גיבוש ואתגר הן דרך נהדרת להגיע להרמוניה במקום העבודה, ללמוד ליהנות ממה שאנו עושים מעבר להיבט החומרי ובטוחים כי סדנאות אלו יהפכו את המשתתפים ידידותיים יותר כלפי סביבתם, מודעים יותר לחשיבותה של עבודת צוות ואף יגרמו לתחושת נינוחות בין העובדים ועמיתיהם. ללא ספק – זהו מקום העבודה שכיף להגיע אליו כל בוקר.

הסדנאות המובאות להלן ובכלל באתר, הן חלק קטן מאוד מהמגוון הרב שאנו מציעים ומהוות דוגמא בלבד. פנו אל יועצינו על מנת לקבל מידע נוסף. באותה מידה, נשמח לשמוע ואף להחכים מהצעותיכם.

 

איך תפיקו יום כיף בלתי נשכח לעובדים שלכם – במחיר מינימלי?
טלפון 03-9080173
מה לקוחות מספרים עלינו