יום גיבוש בירושלים

ירושלים פשוט קוראת לכם. עיר התיירות מספר אחת בישראל היא גם המקום בו מומלץ ביותר לערוך ימי כיף וגיבוש, וזאת מכיוון שהעיר מציעה רשימה אינסופית של אטרקציות ופעילויות. החדשות הטובות עבורכם הן שיש כתובת אידיאלית עבור המעוניינים לערוך יום גיבוש בירושלים, חברה שתוכל לקחת על עצמה את ארגון והפקת יום הגיבוש ותלווה אותו לכל אורכו. החברה הזו היא פינוק הפקות אירועים .

אחת ההתמחויות העיקריות של החברה היא עריכת יום גיבוש לעובדים בירושלים, תוך דגש לא רק על ההיבט החווייתי – אלא גם על הענקת ערך מוסך של ממש לכל משתתף או משתתפת. הנה כל מה שחשוב שתדעו על המענה המקיף שלנו בתחום.
קרא עוד...

הפתרונות שלנו עבור יום גיבוש בירושלים

רשימת הרעיונות של חברת פינוק הפקות אירועים עבור יום גיבוש לעובדים בירושלים רחבה בכל קנה מידה. האטרקציה המעניינת הראשונה היא משחקי גיבוש, הנערכים בשכונת נחלאות בירושלים, וכוללים בתוכם כתבי חידה וטאבלטים. זוהי פעילות שטח אינטראקטיבית ומהנה מאד, הכוללת בתוכה משימות אסטרטגיה, ניווט, אינטראקציה, חשיבת צוות ועוד – כלומר, נושאים שחשוב מאד שעובדי החברה יתנסו בהם. השילוב של אפליקציית משחק מאפשר לקחת את ההנאה מספר צעדים קדימה.

אנחנו עורכים משחקי גיבוש במקומות אטרקטיביים אחרים על מפת ירושלים, דוגמת שוק מחנה יהודה ומקומות נוספים. גם כאן, הפעילויות מגלמות יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסא - בשוק מחנה יהודה תוכלו לקחת חלק במשחק המהנה "שיק שק שוק", במסגרתו מרוץ נגד הזמן בעקבות כתב חידה – פעילות המשלבת ביצוע משימות, צפייה בסרטים ואפילו טעימה מהתוצרת הקולינרית של העיר. במנהרות המלך דוד, למשל, תוכלו להשתתף בהרפתקה מהנה, במסגרתה נדרש לפתור חידות ורמזים, במטרה "להציל" את העיר.

אנחנו מאפשרים לכם לראות את העיר בזוויות שונות: תוכלו לערוך סיורים מומחזים, מצחיקים ומרגשים בשכונות העיר וברובע היהודי. פעילות מהנה אחרת היא סדנאות בישול, שמאפשרות להתנסות בהכנת חלק מהמאכלים המזוהים יותר מכל עם בירת ישראל.

מכל אלה, ניתן להגיע למסקנה אחת: פינוק הפקות אירועים היא הכתובת אליה רצוי לפנות לצורך הפקת יום גיבוש בירושלים. אנו נשמח אם תצרו איתנו קשר.
איך תפיקו יום כיף בלתי נשכח לעובדים שלכם – במחיר מינימלי?
טלפון 03-9080173
מה לקוחות מספרים עלינו