טיול ג'יפים בדרום

טיול ג'יפים בדרום

צוות מנצח הוא צוות חזק, יעיל, שצועד יחד כמקשה אחת אל המטרה.

רוצה להפוך את העובדים שלך לצוות מנצח?

להכניס בהם מוטיבציה ותחושה של אחדות?

לגרום להם להוציא זה מזה את המיטב ולהגדיל את הכוח והיכולות שלהם כקבוצה?

קרא עוד...

טיול ג'יפים בדרום עם פינוק הפקות אירועים הוא בדיוק הדרך.

כל בעל עסק יודע – יום גיבוש הוא אחת הדרכים המהירות והיעילות להביא כל צוות טוב להיות צוות מעולה. אבל לא כל יום גיבוש יכול להיות באמת אפקטיבי. אתה יכול לתת לצוות שלך יום של בטן גב מהנה על שפת הבריכה, או לסחוף אותם להרפתקה מהנה ומאתגרת שתעזור להם להכיר טוב יותר זה את זה, את החולשות והחוזקות, ואת הדרך להיעזר זה בזה על מנת להשיג מטרה משותפת.

טיול ג'יפים בדרום – חוויה שלא שוכחים

בפינוק הפקות אירועים, ימי גיבוש הם חגיגה. מיטב המוחות היצירתיים, המנוסים והחריפים ביותר שלנו מתכנסים על מנת ליצור, בהתאמה אישית, את יום הגיבוש הטוב ביותר עבור צוות העובדים שלך. כזה שכל רגע ממנו יהיה חוויה בלתי נשכחת, ושהערך שלו עוד יוסיף ויתבטא בסביבת העבודה זמן רב לאחר מכן.

כי כשהעובדים מרוויחים – העסק מרוויח.

ועם טיול ג'יפים בדרום כמו שרק אצלנו בחברת פינוק יודעים להפיק, העובדים מרוויחים חוויה מאתגרת, שדורשת מהם שיתוף פעולה, יצירתיות ומחשבה יעילה, מעשירה את יכולות עבודת הצוות שלהם ובעיקר מעניקה שפע של צחוק והנאה. צלנו, הפקה של טיול ג'יפים בדרום תמיד תותאם למטרת היום שלך. אחת הדרכים שלנו להפיק מיום כזה את המיטב היא למשל לשלב בטיול הג'יפים תחרות בנוסח 'מצא את המטמון'. אנחנו מחלקים את העובדים לקבוצות המתחרות זו מול זו ומתמודדות עם ניווט בשטח, כתב חידה ומשימות אתגריות כמו גלישה באומגה ומטווח ירי בבלונים באמצעות חצי נשיפה.

האדרנלין, התחרות והמשימות המאתגרות יוציאו מהעובדים את הטוב ביותר, יתנו להם את האפשרות להתפרק ולהשתטות שכל כך חסרה בשגרה של כולנו, ויקרבו אותם זה לזה ואל מה שמאחד את כולם – העסק שלך.

בסוף יום שכזה אנחנו נוהגים לסיים, כפי שמתבקש, בפינוק – חפלה בדואית טעימה ומרתקת באוהל בדואי אותנטי והכנסת אורחים כמו בספרים. וזו רק אחת מהאפשרויות, לפינוק הפקות אירועים יש שפע של רעיונות מלהיבים עבור טיול ג'יפים בדרום.

רוצים לשמוע עוד על טיול ג'יפים בדרום?

להתאים יחד איתנו את הטיול המושלם שכל כך מגיע לעובדים שלכם?

איך תפיקו יום כיף בלתי נשכח לעובדים שלכם – במחיר מינימלי?
טלפון 03-9080173
מה לקוחות מספרים עלינו