פעילות גיבוש

פעילות גיבוש

פעילות גיבוש לחברה, לצוות או למחלקה

ישנם שלבים שונים בפעילות בארגון שדורשים גיבוש בין חלקים שונים שלו. ראשית כל חשוב לזכור שארגון של יום גיבוש או ימי גיבוש מחייבים התמקדות בהשגת המטרות. ימי גיבוש אינם ימי כיף שמטרתם מעט פורקן ושבירת שגרה.

יום גיבוש נועד בדרך כלל לענות על אחד מהצרכים הבאים:

  • העלאת רמת התקשורת התוך צוותית.
  • לידה של קשרים חבריים חדשים לצד פתרון סכסוכים או יריבויות בתוך הצוות.
  • גיבוש וקירוב של צוות לקראת פרויקט או מטרה חדשים.
  • הגברת הנאמנות לארגון ולקבוצה.
  • קירוב בין ההנהלה למחלקות הכפופות.
קרא עוד...

יום שהוא גם כיף וגם מגבש

פעילויות גיבוש יכילו בדרך כלל משחקי קבוצה ומשחקים אחרים הדורשים עבודת צוות בכדי להצליח בהם. פעילות גיבוש שמה דגש מיוחד על בניית אמון ויחסי שיתוף בין המשתתפים. דרך משחקים ופעילויות מהנות נחשפים צדדים אחרים באישיות שאינם מקבלים במה במהלך יום העבודה הסדיר. האישיות החברתית זוכה להיחשף ולכן יש לימי גיבוש כוח גדול בהנעה של תהליכים חיוביים ברמה הבינאישית בתוך ארגונים.

פעילות גיבוש דרושה במקרים בהם רוצים לקרב בין 2 גורמים בתוך הארגון. יהיו אלה מחלקות שונות, אגפים שונים או גורמים באותו הצוות, פעילות גיבוש תסייע מאד לשנות את הדינמיקה לחיובית ולייצר סביבת עבודה בריאה ונעימה יותר.

 

משחקים, מפגשים וסדנאות יתרמו בגיבוש החברה - פינוק הפקת אירועים

הפעילויות עצמן דומות באופיין לאלו של יום כיף אך יש בהן דגש מיוחד על עבודת צוות ועל בנייה של אמון הדדי. האמון נבנה דרך משחקי תפקידים או אפילו באמצעות מגע פיזי בסדנאות שיאצו למשל. האפשרות להכיר את העמיתים לעבודה בסביבה שונה מאפשרת מפגשים מחודשים ואינטימיות שונה. אלה מובילים לקשרים חבריים חדשים ויוצרים רקמה חברית צפופה יותר בקרב הקבוצה.

אנו בפינוק נשמח להעמיד לרשותכם ולשירותכם את הניסיון המקצועי שלנו בכל הקשור לימי גיבוש, גיבוש צוות וסדנאות גיבוש שונות. נוכל לספק לכם מידע בדבר האפשרויות השונות ולהתאים יחד אתכם את פעילות הגיבוש לאופי הצוות ולמטרות הנדרשות. אצלנו בפינוק הפקת אירועים תוכלו למצוא מידע מקצועי שיעזור לכם להשיג את המטרות החברתיות של הארגון ובכך לסייע לו גם להשיג את המטרות המקצועיות.

איך תפיקו יום כיף בלתי נשכח לעובדים שלכם – במחיר מינימלי?
טלפון 03-9080173
מה לקוחות מספרים עלינו