הפקת כנסים

הפקת כנסים

הפקת כנסים השתלמויות וימי עיון בנושאים שונים ומגוונים

הפקת כנסים

כנסים וימי עיון נדרשים לשדר איכות ומקצועיות.מטרת הפקת כנסים וימי עיון היא להעביר מידע רב לקהל יעד מוגדר, בניית תדמית לחברה ופיתוח הזדמנויות עסקיות.בשונה מאירועים אחרים זהו אירוע רציני, ומטרותיו שונות ועליו לספק את העברת המסרים בצורה האיכותית ביותר.

כחלק מהעבודה המקצועית על הפקת כנסים, מעבר למציאת מקום לקיום כנסים או ימי עיון, קייטרינג, במה, תאורה, מערכת סאונד וכד' יש צורך באיתור אנשי מקצוע לשם העברת הרצאות, דיונים וכד'.יחד איתכם נגדיר את המטרות והיעדים של הכנס / יום עיון ואנו נדאג לתכנן את האסטרטגיה של האירוע שלכם באותו יום.היכולת לארגן אירוע במקצועיות חסרת פשרות, מקוריות, תשומת לב לפרטים הקטנים  והקשר האישי שלנו עם הלקוח, הופכת כל אחד מהאירועים שאנו מפיקים לאירוע מוצלח המשיג את יעדיו. למעשה, הפקת כנסים היא אחד מהתחומים הגדולים ביותר אשר ייקבעו את רמתה ותדמיתה של החברה.

קרא עוד...

כיצד מארגנים הפקת כנסים/ ימי עיון?


הפקת כנסים מוצלחת צריכה לקחת בחשבון גורמים רבים. ראשית צריך למצוא מקום מתאים לצורכי האירוע תוך התחשבות בכמות האורחים, ובדרך העברת התכנים. נוסף לכך, צריך לדאוג לציוד מתאים, אם זה מקרן, מערכת הגברה או כל דבר אחר. מעבר למציאת מקום לקיום כנסים או ימי עיון, קייטרינג, במה, תאורה, מערכת סאונד וכד', יש צורך באיתור אנשי מקצוע לשם העברת הרצאות, דיונים וכד'. לכנס חשיבות רבה לתדמית החברה, ולכן הוא צריך לעבוד ברמת היעילות המקסימלית, עמידה בזמנים, והעברת כל המידע הנדרש. אירוע הכנס למרות היותו רציני, מומלץ שלא ייתן הרגשה של יום עבודה רגיל, אלא יום העשרה, כך שומרים על האורחים עירניים ובעלי מוטיבציה ללמוד.


מהו כנס מוצלח?


תאום נכון של המקום והתכנים לאופי החברה שלכם הוא חשוב ביותר.בנוסף, כנס טוב נמדד על פי תכניו, העברת המידע צריכה להיעשות בדרך מעניינת, סרטון, מופע כלשהו או הרצאה טובה יכולים לעשות את העבודה. יתר על כן, המזון צריך להיות איכותי ועשיר, כמו שאר המרכיבים של האירוע גם הוא מייצג את הפנים של החברה. לכל כנס צריכה להיות הנחייה שתוביל את הקהל בין המרצים והתכנים השונים ותכניס קצת פלפל לכנס. ההנחיה צריכה להיות מקצועית ויעילה ללא כל חריגה מהזמנים ומהתכנון הראשוני. ביום עיון/ כנס נדרשת חברת הפקות אירועים טובה שתעזור בתכנון, תארגן, ותדאג לקיומו על הצד הטוב ביותר. פינוק הפקת כנסים תעזור לכם למצוא את הדרך המתאימה ביותר להעברת הכנס. ביחד ניצור כנס מיוחד שישדר את המקצועיות והעבודה הטובה של החברה שלכם.

איך תפיקו יום כיף בלתי נשכח לעובדים שלכם – במחיר מינימלי?
טלפון 03-9080173
מה לקוחות מספרים עלינו