גיבוש בסגנון המירוץ למיליון

מחפשים פעילות גיבוש מיוחדת לעובדים שלכם? חשוב לכם לשלוח אותם להרפתקה של כמה שעות, כזו שתאפשר להם להתקרב אלה לאלה, ללמוד על האחרים וגם לרכוש מיומנויות שונות, שבחלקן יוכלו גם לעזור להם במהלך העבודה? אם כן, יום גיבוש בסגנון המירוץ למיליון יכול להיות הפתרון המושלם עבורכם, ובעיקר עבור העובדים שלכם.

מה מציע לכם יום גיבוש כזה?גיבוש בסגנון המירוץ למיליון מתבסס על שלל משימות חווייתיות בהשראת משימות למירוץ למיליון, המוכרות לנו מתכנית הטלוויזיה המפורסמת. יום הגיבוש הזה יכול להתבצע בכל מקום בארץ והוא נמשך בין שעתיים לחצי יום. הוא משלב בין פעילות פיזית לאתגרי חשיבה, ושם דגש רב על עבודת צוות, ההכרחית לכל מקום עבודה. היתרון העצום שביום גיבוש זה, מעבר להנאה שבו, הוא העובדה שהוא מחייב את שיתוף הפעולה בין המשתתפים בו, הוא דורש חשיבה יצירתית, תכנון וגם מחשבה – כל זאת כדי לפענח את כתבי החידה ולעמוד במשימות בהצלחה.

מדוע זה מומלץ?התכנית "המירוץ למיליון" מככבת בטלוויזיה בארץ ובעולם כבר לא מעט שנים וזוכה לרייטינג רב. התכנית מאתגרת מאד וגם לימודית, ואפשר לראות את המשתתפים בה, המגיעים ממקומות שונים בארץ ובגילאים שונים, מבקרים במדינות שונות בעולם, נחשפים לתרבויות מרתקות וכמובן – מתמודדים עם משימות מעניינות תוך שהם מתחרים באחרים. היום, אפשר להוציא את התכנית מהמסך הקטן אל הפועל ולהפוך אותה להרפתקה נפלאה עבור העובדים, ביום גיבוש גדוש בפעילויות.

למי זה מתאים?משימות למירוץ למיליון חושפות את המשתתפים בהן למיומנויות חדשות, ליכולות קיימות ולעיתים גם לצורך לחזק אותן. כחלק מיום הגיבוש עצמו, הן יכולות להתאים לעובדים בטווח גילאים רחב ולנשים ולגברים כאחד. אפשר לארגן יום גיבוש בסגנון המירוץ למיליון לעובדים בתחום ההייטק, למנהלים בכירים, לעובדים בתחום הבנקאות או בכל תחום אחר. לכל קבוצה מתוכנן יום גיבוש בהתאמה מלאה להרכב האנושי, תוך התייחסות ליעדים שאותם מעוניינים להגשים באמצעותו.

סוג המשימות ואופייןהמשימות ביום הגיבוש הן משימות פיזיות ומשימות חשיבתיות, אך בעיקר – הן משימות מהנות. בחלקן משולבות גם חיות, בחלקן אתגרים הקשורים לתחום הבנייה, יש משימות בשטח הפתוח וגם במקומות סגורים. הזוגות מתמודדים זה מול זה, והעובדים המשתתפים ביום הגיבוש מביאים לידי ביטוי את הכוחות הרבים הטמונים בהם ועובדים בשיתוף פעולה מלא עם האחרים. יום הגיבוש נותן למשתתפים את ההזדמנות להתמודד בהצלחה עם המשימות הלא קלות לעיתים, להתגבר על פחדים, להפגין תושייה, הישגיות ומנהיגות, להביא לידי ביטוי חוזקות ובכלל – ללמוד, להכיר ולהתגבש. כל אלה הופכים את יום הגיבוש לחוויה חד פעמית ומיוחדת במינה.

את המשימות מלווים מדריכים מקצועיים וצוות הפקה מיומן, האחראי על התכנון וגם על הביצוע. יום הגיבוש מושקע מאד, כולל שלל אלמנטים ופתרונות שונים המוצעים ברגע האמת, בהתאם לתנאי השטח ולהרכב האנושי. הציוד מתקדם, השטח מותאם לאופי המשימה ולאופיים של האנשים ובסוף היום מקבלים מדליות יחד עם הפתעות נוספות.

צור קשר

טלפון להזמנות ושרות לקוחות:
03-9080173
ירון - 052-6776777 | 052-4317777
כתובת למשלוח דואר: צפניה 3 פתח תקוה
אימייל:This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

מאמרים
איך תפיקו יום כיף בלתי נשכח לעובדים שלכם – במחיר מינימלי?
צור קשר
טלפון 03-9080173
מה לקוחות מספרים עלינו