עובדים מרוצים עובדים טוב יותר. וזו לא קלישאה...

עבודה בחברת הייטק היא משאת נפשם של רבים. כולנו שמענו על התנאים המצוינים שמציעות חברות אלו ובעיקר על המשכורות הגבוהות, שכולם חושקים בהן. יחד עם זאת, מדובר לרוב גם בעבודה תובענית מאד. עבודה הדורשת רבות מהעובד וגם לא מעט שעות במשרד. עובדי הייטק רבים מוצאים את עצמם מבלים שעות ארוכות במקום העבודה, משעות הבוקר ועד שעות החשיכה, וכמעט שלא מבלים בביתם במהלך השבוע. השחיקה עשויה להיות מהירה מאד, ובכל זאת, כנראה שיש משהו שמשאיר אותם שם וגורם להם למוטיבציה רבה. מהו הסוד?

למנוע שחיקה

ידוע כבר מאז ומתמיד שעובדים מרוצים עובדים טוב יותר ומגיעים לתפוקה גבוהה יותר. אבל איך משיגים את זה? מעבר ליצירת סביבת עבודה נעימה ונוחה, חשוב לדעת כיצד לצ'פר את העובדים מדי פעם ולא רק בתלוש המשכורת. שכר גבוה ותנאים טובים זה נהדר, אך יש משהו שכסף לא יכול לתת, ואלו הן החוויות. יום כיף להייטק הוא בדיוק הדרך ליצור בעובדים מוטיבציה מחודשת ולמנוע שחיקה. יום כייף כזה יכול להיות ביעד קרוב למקום העבודה או ביעד רחוק, הוא יכול להיות יום של כמה שעות או כחלק מנופש של מספר ימים. הסוד הוא לארגן אותו נכון ולשלב בו פעילויות המתאימות לעובדים.

להתנתק ממקום העבודה

ביום הכייף יכולים העובדים להתנתק באמת מהעבודה שלהם, מהמשימות השונות ומכל מה שמשכיר להם את אותו מקום שבו הם מבלים לא מעט שעות בכל יום. היציאה מהשגרה, היציאה מהמשרד עצמו והעיסוק בפעילות שהיא אחרת לגמרי, עוזרים "לנקות את הראש" וגם למלא את מצבורי האנרגיה בכוחות מחודשים. זוהי דרך מצוינת להתרענן, לראות דברים מזווית קצת אחרת וגם להתחבר יותר לשאר העובדים. יום כיף יכול להפוך בקלות רבה גם ליום גיבוש עובדים ולהשיג את כל המטרות שבהן מעוניינים.
למידע נוסף לחצו כאן
חשוב לכם להראות לעובדים שלכם שאתם מעריכים את עבודתם? רוצים שהעובדים שלכם יחושו בנוח במקום העבודה, יהיו מרוצים ובאופן כללי – יגיעו בכייף ובשמחה? אם כן, פינוק הפקות אירועים היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. לקבלת פרטים אודות שירותי הפקת ימי כיף ולמידע על שירותים נוספים לחצו בכפתור או צרו קשר בטלפון 03-9080173

צור קשר

טלפון להזמנות ושרות לקוחות:
03-9080173
ירון - 052-6776777 | 052-4317777
כתובת למשלוח דואר: צפניה 3 פתח תקוה
אימייל:This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

מאמרים
איך תפיקו יום כיף בלתי נשכח לעובדים שלכם – במחיר מינימלי?
צור קשר
טלפון 03-9080173
מה לקוחות מספרים עלינו