נופשים

נופשים

אם אתם מעוניינים בארגון של נופשים לעובדי החברה שלכם, הגעתם אל המקום הנכון. דרך חברת פינוק הפקות אירועים תוכלו להפיק נופשונים איכותיים לעובדים, נופשונים אשר יעלו את רמת המוטיבציה שלהם, את רמת שביעות הרצון שלהם מהעבודה ואת המוניטין של החברה. חברת פינוק הפקות אירועים הינה הבית של הנופשונים לעובדים, ובמאמר זה נסביר לכם 
במדויק למה כדאי לכם לבחור בחברה זו להפקה של הנופשונים הבאים בחברה שלכם.

דואגים לכל הפרטים של הנופש

חברת פינוק הפקות אירועים מורידה מכם עול כבד ומטלות רבות, בכך שהצוות שלה דואג לכל הפרטים של הנופש, מהפרט הגדול ביותר ועד לפרט הקטן ביותר. במסגרת ארגון הנופש, 

החברה תעניק לכם מגוון רחב של שירותים כמו:

  • בחירה של הלוקיישן בהתאם לאופי החברה, לתקציב שלכם ולדרישות נוספות.
  • דאגה לדרכי ההגעה אל הנופש, בין אם זה בארץ ודרושים אוטובוסים, ובין אם זה בחו"ל ונדרשים מטוסים לצורך העניין.
  • דאגה לכל נושא הקולינריה בנופש בהתאם לאופי הקבוצה, לדרישות האחראיים ולתנאי המקום בו נופשים.
  • ארגון מופעי בידור, הפעלות לעובדים, למשפחות ולילדים ופעילויות קבוצתיות.
  • ארגון אטרקציות וטיולים שונים בהתאמה לאופי הנופשון.
  • ליווי מלא של הנופשון על ידי צוות מקצועי אשר עומדים לרשות המארגנים והנופשים בכל עת ויכולים לסייע בכל בעיה או לענות על כל בקשה.

התאמה אישית לכל אחד

בחברת פינוק הפקות אירועים לא רק מציעים לכם נופשונים מפנקים ואיכותיים, אלא בונים עבורכם את הנופשון באופן מיוחד. אנחנו איננו עובדים עם חבילות קבועות של נופשונים, כאשר כל מה שעליכם לעשות הוא לבחור את המתאים לכם ביותר מהם, אלא בונים עבורכם נופש על פי הדרישות האישיות שלכם, בהתאם לאופי של החברה ושל העובדים בה. כך נקבע סוג הנופשון (לעובדים בלבד, לזוגות, למשפחות וכו') וכמובן – החלק החשוב ביותר - אנו דואגים לבניה של נופשון על פי התקציב שלכם, ובהתאמה מלאה אליו, מבלי שתצטרכו לחרוג ממנו במהלך הנופש אפילו לא במעט.

ניסיון שעושה את ההבדל

חברת פינוק הפקות אירועים הינה חברה בעלת ניסיון רב בארגון של נופשונים ובהפקה שלהם – ניסיון שמאפשר לה להעניק לכם שירות הרבה יותר טוב ומקצועי, ולתכנן לכל לקוח את הנופשון הנכון והמתאים לו בצורה הרבה יותר טובה והרבה יותר נכונה. עובדה זו תהפוך את הנופשון לחוויה בלתי נשכחת ומיוחדת במינה. בכל שנה שעוברת, החברה מארגנת יותר ויותר נופשונים לחברות ולתאגידים שונים, ובכל שנה היא צוברת יותר ויותר ניסיון בתחום.

לכן, אם אתם רוצים להפיק נופשון מיוחד ובלתי נשכח, כזה שיעלה חיוך על פני עובדי החברה ומנהליה בכל זמן שיזכרו בו, וכזה שיעלה את החברה שלכם כמה דרגות מעלה – אתם מוזמנים להיכנס כבר עכשיו לאתר http://www.pinuk4u.co.il/, להתרשם מהעבודות שלנו וליצור עמנו קשר. הצוות המקצועי שלנו כבר יעמוד לשירותכם וילווה אתכם מההתחלה ועד לסיומו המוצלח של הנופשון בדיוק כפי שאתם חולמים ושואפים.
צור קשר

טלפון להזמנות ושרות לקוחות:
03-9080173
ירון - 052-6776777 | 052-4317777
כתובת למשלוח דואר: צפניה 3 פתח תקוה
אימייל:This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

מאמרים
איך תפיקו יום כיף בלתי נשכח לעובדים שלכם – במחיר מינימלי?
צור קשר
טלפון 03-9080173
מה לקוחות מספרים עלינו