אירוע השקה

אירוע השקה

"אומנותו של החולם היא אומנות תשומת הלב"

(קרלוס קסטנדה)

אירוע השקה הוא אירוע שמטרתו כפולה: מצד אחד - קידום מוצר מסוים או השקה של קמפיין חדש. מצד שני - שיפור והעלאת המודעות לתדמית החברה. מדובר בשילוב של שתי מטרות שמציבות רף גבוה במיוחד ולכן, זהו אירוע שחייב להיעשות על ידי מקצוענים. המקצוענים של פינוק הפקות אירועים.

אירוע השקה או מסיבת השקה מטעם פינוק הפקות אירועים, ייתפר בצורה מדויקת למידותיה של החברה ולדרישות אנשיה, כאשר לשתי המטרות שהוזכרו בתחילה מצטרפת מטרה חשובה נוספת: להפיק ערב בו יעדיה השיווקיים של החברה מקבלים ביטוי נרחב.

קרא עוד...

אנו עורכים אירועי השקה מהסוגים הבאים:

    • אירוע חגיגי להשקת מהלך מיתוג מחדש
    • קידום מכירות

  • השקת מוצר או קמפיין חדש
  • אירוע השקה משולב בערב חברה חגיגי

האתגר שבהפקת אירוע השקה

כאשר מפיקים אירוע השקה עסקי, האתגר הגדול אינו ביצירת הערב עצמו, כמו באירועים אחרים. עניין זה מקבל כמובן חשיבות עצומה, אך הוא רק אתגר משני ליעד החשוב באמת: יצירת השראה, התעוררות רגשות הזדהות בקרב הנוכחים והעברת המסר החשוב ביותר של הערב בצורה הטובה ביותר. חברת פינוק הפקות אירועים תשב יחד איתכם, תבין את מטרות האירוע ואת אופייה של החברה ויחד, תיצור עבורכם אירוע השקה ייחודי ויוקרתי - כזה שישיג בדיוק את המטרות שהוצבו ויהפוך כל אורח ללקוח פוטנציאלי.

הערך המוסף של פינוק הפקות אירועים

כאשר אתם מפקידים את משימת ההפקה בידנו, אתם יודעים שהכל ייעשה על פי הספר, מהפרט הקטן ביותר ועד לגדול ביותר. אנחנו בפינוק נדאג להכל: החל בתאורה והסאונד, דרך החלק האומנותי והאטרקציות השונות ועד לניהול ההזמנות, החניה והאפקטים. הכל כדי ליצור אירוע שיותאם בדיוק לאופי הקהל וייחרט היטב בזיכרונו.

אנחנו בפינוק לא פועלים באופן אוטומטי. תמיד נחפש דרכים חדשות כדי לרגש ולהפתיע, תמיד נמצא את הכלים ליצירת ערב יוצא דופן. אנחנו, בפינוק הפקות אירועים, נחשוב יחד איתכם על גירויים חדשים, כאלו שייצרו ציפייה אצל המוזמנים עוד לפני האירוע ויבטיחו את השגת המטרות והיעדים שהצבתם לעצמכם.

רוצים לדעת עוד על אינספור האפשרויות שעומדות לרשותכם בהפקת אירוע השקה יוקרתי ונוצץ?

איך תפיקו יום כיף בלתי נשכח לעובדים שלכם – במחיר מינימלי?
טלפון 03-9080173
מה לקוחות מספרים עלינו