טיולים לקבוצות -דרום

טיולים בדרום

הדרום הקסום והמסתורי שלנו הוא המקום האידיאלי לטיולים – נוף עוצר נשימה, מסלולי הליכה ונסיעת שטח, פעילויות אקסטרים, שפע של אטרקציות – מה צריך יותר מזה עבור טיול מגבש לצוות העובדים? טיולים בדרום יכולים להיות חוויה שאין דבר המשתווה לה, אם יודעים איך לעשות אותם נכון. בדיוק בשביל זה אנחנו כאן – פינוק הפקות אירועים. אנחנו בפינוק מומחים בהפקות אירועים ובהם גם טיולים לקבוצות, ובמיוחד לקבוצות עובדים ולארגונים. טיולים לדרום, למרכז או לצפון – לכל אזור בארץ אנחנו מגיעים עם הרבה ידע ורצון טוב ליצור עבורכם את הטיול המושלם. מה טיול כזה יכול לכלול?

קרא עוד...

אם אנחנו מדברים על טיולים בדרום, הנה רק מבחר קטנטן של חוויות שיכולות להיות חלק מהטיול שלכם:

  •  מסלולי הליכה יבשים או רטובים
  •  טיול ג'יפים בדרום
  •  רכיבה על גמלים או על חמורים
  •  טיולי לילה לאור ירח
  •  סנפלינג

וזה, כאמור, רק על קצה המזלג. אז החלטתם שעוצמת המדבר תעצים את רוח הצוות שלכם, והחלטתם שאין כמו טיולים בדרום. החלטה מצוינת. אבל למה דווקא עם פינוק?

טיולים בדרום – פינוק מכל הלב

זה נכון, המדבר הוא חבל ארץ קסום ומרתק, אבל בקלות רבה טיולים בדרום יכולים להיות חמים מדי, שוממים ומשעממים. בחברת פינוק הפקות אירועים יודעים להביא אליכם את הטוב ביותר שיש לדרום להציע, ולהשאיר אתכם פעורי פה ומשוועים לעוד.  כאמור, אנחנו מתמחים בטיולי קבוצות, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שהיום יעבור ללא תקלות – הנסיעה, הארוחות, המסלולים – הכל מטופל על ידינו עד לפרט הקטנטן האחרון, אתם והעובדים שלכם צריכים רק ליהנות.

אנחנו נדאג להגיע במזג אוויר נוח ונכון, שבו הטיול יהיה הנאה צרופה והמדבר יסביר לכם את פניו החמימות, נספק לכם את שפע האטרקציות שרק תרצו, איכותיות ומקצועיות, וניעזר במדריכים ואנשי צוות שיגרמו לכל אחד מכם להרגיש כמו VIP. נשמח להציע לכם הצעות מפתות וגם לשמוע על כל הרעיונות שלכם, ולהוציא אותם לפועל. מנהג דרומי חביב עלינו הוא לסיים כל טיול באירוח בדואי במאהל מסורתי, בו על פי המסורת הבדואית והמסורת האישית שלנו בפינוק, נדאג להמשיך ולפנק.

סקרנים לשמוע עוד על טיולים בדרום?
התקשרו עכשיו

איך תפיקו יום כיף בלתי נשכח לעובדים שלכם – במחיר מינימלי?
טלפון 03-9080173
מה לקוחות מספרים עלינו