טיולים לקבוצות -ירושלים

טיולים בירושלים

יש כל כך הרבה מקומות לראות בארצנו הקטנטונת. עבור בעל עסק המעוניין להעניק לעובדיו בילוי מהנה ולהעשיר אותו בהיכרות עם העבר המרתק של עמנו וארצנו, אין כמו ביקור בירושלים. ואין כמו טיולים בירושלים עם חברת פינוק הפקות אירועים. ירושלים הקסומה היא עיר מלאת מסתורין שההיסטוריה, התרבות, סיפורי הקרבות והמשיכה שהיא מהווה לבני כל הדתות ניבטים בה מכל פינה. טיולים בירושלים הם הזדמנות מצוינת להכיר את עיר הבירה שלנו מחדש, ללמוד את העבר שלה ושלנו ולהתוודע למקום החשוב שהיא תופסת בארץ ובעולם מחדש ומקרוב.

טיול בירושלים הוא הדרך המושלמת לנסוך בעובדיך מעט שלווה, לעורר בהם עניין ולהעניק להם השראה. ההעשרה הזאת שמעבר לכל ענייני היומיום שבעבודה, תיתן את אותותיה במהרה, תהווה יציאה מבורכת מהשגרה ותרענן את רוחם. עם פינוק הפקות אירועים טיולים בירושלים הם הזדמנות לחוות את העיר כפי שלא הכרתם אותה מעולם.

קרא עוד...

טיולים בירושלים לקבוצות – להתחבר מחדש

הטיולים שמציעה חברת פינוק מיועדים לקבוצות ובנויים על סמך ניסיון של שנים בהבנת הדינמיקה של קבוצות שונות, הצרכים שלהן והיכרות עם מה שעובד בשטח. את כל ההצעות שלנו אנחנו מגישים לכם, בעלי העסק ומתככני האירוע תוך תיאום והקשבה מוקפדת לרצונות ולתוכניות שלכם לגבי אותו יום.

בין הטיולים המרתקים שלנו תוכלו למצוא למשל:

  •  טיולים בירושלים בעקבות ספריו של עמוס עוז "אהבות בחושך" ו"מיכאל שלי"
  •  טיולים בירושלים של תקופת בית ראשון/ שני
  •  מבט אל סיפוריהם של פורצי החומות, המתבצרים והיציאה אל מחוץ לחומות
  •  ביקורים באתרים הייחודיים והמרתקים של העיר – הרובע היהודי, הרובע הנוצרי, הכותל ומנהרות הכותל, עיר דוד ועוד

לכל קבוצה אנחנו מתאימים מדריך מקצועי סוחף ומלא ידע אשר מתבל את הסיור בסיפורים מעניינים ובפרטים שלא הייתם שומעים בשום מקום אחר. את הטיולים בירושלים ניתן להתאים לכל אופי של קבוצה, לכל תחום התעניינות ולכל מטרה בהתאם לבקשתכם.

רוצים לשמוע עוד על טיולים בירושלים?

להתחבר מחדש כקבוצה וכיחידים עם העיר שחוברה לה יחדיו?

איך תפיקו יום כיף בלתי נשכח לעובדים שלכם – במחיר מינימלי?
טלפון 03-9080173
מה לקוחות מספרים עלינו