סדנת אלכוהול

סדנת אלכוהול

רוצים להוציא את העובדים שלכם מהשגרה, אבל באמת להוציא אותם מהשגרה ?לאפשר להם להכיר אחד את השני כמו שיום העבודה מעולם לא אִפשר להם? מה יכול לשחרר ולקרב בין העובדים שלכם טוב יותר מאשר אלכוהול?

סדנת אלכוהול של פינוק הפקות אירועים.

בכל ערב חברה יש גם שתייה אלכוהולית. בכל הופעה או יום כיף דואגים לספק משקאות. אבל סדנת אלכוהול מעניינת, בה כל העובדים לוקחים חלק פעיל, מתנסים, משתטים וגם לומדים כמה דברים על הדרך, היא דרך מהנה הרבה יותר ושגרתית הרבה פחות להכניס את עליצות האלכוהול לאוויר. המטרה שלכם היא, הרי, לא לשכר את העובדים, אלא לאפשר להם להשתחרר מהרשמיות והנוקשות שביום עבודה רגיל. דרך התנסות בהכנת משקאות אלכוהוליים, טעימות ומשחקים שונים, יהפוך באורח פלא האלכוהול, נושא הערב, לשחקן משנה שמלווה את הכוכבים האמיתיים של הערב – הצחוק וההנאה.

קרא עוד...

סדנת אלכוהול – הרבה יותר מאשר רק לשתות וגמרנו

חברת פינוק הפקות אירועים נמצאת בשטח כבר שנים ארוכות. ראינו את כל אירועי החברה וימי הכיף המוצלחים ביותר וגם את אלו שקצת פחות. הניסיון והידע שלנו הוכיחו שקיומו של אלכוהול בערב חברה או באירוע עסקי לא מספיק בשביל לגרום לגיבוש ולקירוב של הנוכחים. משחקים, הפעלות ואפשרות לעובדים לצאת מעורם ולהשתטות – בהחלט כן. השילוב המופלא שיוצרת סדנת אלכוהול בין כל אותם משחקים והפעלות מהנים, תחרותיים ומצחיקים, יחד עם טעימות האלכוהול שיעזרו לכולם להשתחרר ולהשתתף יוצר קסם באוויר, הרגשה של ביחד, גילוי מחודש אחד של השני.

סדנת אלכוהול לדוגמא יכולה לכלול:

  •  הסברים על סוגי אלכוהול שונים ומקורותיהם – בשילוב פרטים פיקנטיים וכמובן טעימות
  •  הכנת קוקטיילים
  •  טעימת יינות
  •  משחקי זיהוי משקאות אלכוהוליים בטעימה עיוורת, שיוך משקאות למקורם בעולם ועוד
  •  תחרות בין קבוצות

וזוהי רק ההתחלה. אנחנו בפינוק מאמינים שהתפקיד שלנו הוא להביא לפועל את הערב שאתם דמיינתם בעיני רוחכם, ולכן הרכב הסדנא ומרכיביה יתוכננו בהתאם לרצונותיכם ובקשותיכם. איכות הערב היא מעלה ראשונה מבחינתנו, ולכן האלכוהול בו משתמשים בסדנא הוא רק המובחר ביותר, והמדריכים מקצוענים, אדיבים וסוחפים.

סדנת אלכוהול של פינוק הפקות אירועים היא ערב בלתי נשכח – באחריות!

איך תפיקו יום כיף בלתי נשכח לעובדים שלכם – במחיר מינימלי?
טלפון 03-9080173
מה לקוחות מספרים עלינו