החשוד האמיתי

החשוד האמיתי

סדנת החשוד האמיתי הינה סדנה ייחודית משעשעת, מגבשת ומאתגרת כאחד

הסדנה שואבת את מקוריותה מחוג "החשוד האמיתי" הפועל ברחבי הארץ מזה 5 שנים, ונוצרה לאור בקשת הלקוחות להפקת סדנה חדשנית שתתמקד בפן המסתורי/ בלשי (שאהוב על כל אחד ואחת מאיתנו) ואשר תחדד את חושי המשתתפים בסדנה.

חשוב לציין - זוהי הסדנה היחידה מסוגה בישראל המשלבת את תחום החקירות עם תחום הבידור ההמוני!

מטרת האירוע -  פענוח חידה בלשית ע"י  עבודת צוות מאתגרת, תוך שימוש בטכניקות בלשיות מתקדמות.

קרא עוד...

משתתפי הסדנה יגיעו לזירת הפשע, כאשר אין הם יודעים דבר על העומד להתרחש.רק לאחר שמנחה הסדנה יציג את עצמו ואת מטרת הסדנה, תיחשף בפניהם בבת אחת הזירה שהיא העתק מדוייק של קזינו.

מיד עם חשיפת הזירה יחולקו למשתתפי הערב דפי חקירה ועליהם מספרי קבוצות. כל אחד ואחת ממשתפי הערב יפנו ל"חדר החקירות" התואם את מספר הקבוצה שהם קיבלו. מטרתם תהיה אחת- לגלות מה קרה בזירת הפשע, אם בשל התרשמותם מהזירה עצמה ואם לאחר השלמת משימות מרתקות, מאתגרות ומהנות הקשורות לעולם החקירות והבלשות אשר יתכן וישפכו אור שונה על מהות החקירה...

עם תום הפעילות בכל חדר חקירות, ורק אם עמדה הקבוצה במשימתה, תזכה הקבוצה ברמז לפענוח הפרשיה ורק אז תמשיך לחדר החקירות הבא.

רק אם תשלים הקבוצה את כל המשימות בחדרי החקירות תוכל לשחזר במדוייק את אשר קרה בזירת הפשע ולהגיע לפענוחה (המאוד מקורי... חכו לטוויסט הסיום בקוצר רוח...). לקבוצה המנצחת יוענקו פרסים מדליקים!

בסיום הסדנה תיווכח הקבוצה לדעת כי פענוח התעלומה לא היתה מתאפשר אלמלא עבדו כקבוצה!

 

הערב מושלם בתור יום גיבוש חברתי או כאירוע מחווה לעובדים, ומכל מקום השפעתו על מוטיבציית העובדים ברורה מאליה. יתרונו של הערב הוא בעובדה כי ניתן להפיקו גם במשרדי החברה (וכך לחסוך בעלויות כבדות).

 

סדנאות והרצאות - מידע כללי
איך תפיקו יום כיף בלתי נשכח לעובדים שלכם – במחיר מינימלי?
טלפון 03-9080173
מה לקוחות מספרים עלינו